پرواز شاهین در آسمان لیگ برتر

خبرهای سایت  •  سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

پرواز شاهین در آسمان  لیگ برتر

با پیروزی و صعود شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر ، استان بوشهر برای اولین بار در تاریخ خود صاحب دو تیم در لیگ برتر کشور شد .

 
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال ؛ با پیروزی و صعود  شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر ، استان بوشهر برای اولین بار در تاریخ خود صاحب دو تیم در لیگ برتر کشور شد که با توجه به جمعیت استان می توان آن را در کشور بی نظیر خواند .
 
شاهین شهرداری بوشهر امروز در شرایطی به مصاف سرخپوشان پاکدشت رفت که این تیم با 3 امتیاز بیشتر نسبت به گل ریحان رده سومی و یک بازی بیشتر تا قبل بازی امروز در رده دوم جدول رده بندی قرار داشت. 


اما امروز شرایط به شکلی رویایی برای شاگردان عبدالله ویسی پیش رفت، جایی که گل ریحان در بازی با شهرداری تبریز با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا شاهین شهرداری با یک پیروزی یک گله صعود خود به لیگ برتر را در فاصله یک هفته مانده به پایان بازی ها قطعی کند.


امروز شاهین شهرداری بوشهر کاملا بر بازی مسلط بود و در دقیقه 59 محمد محبی موفق شد گل اول را وارد دروازه سرخپوشان بوشهر کند. در ادامه اما شاگردان ویسی بازی را مدیریت کردند تا با سوت پایان بازی بوشهری ها بعد از مدت ها صاحب سهمیه در لیگ برتر بشوند.


شاهین بوشهر با این پیروزی به همراه گل گهر سیرجان به لیگ یک صعود کند تا هفته پایانی لیگ یک در بالای جدول شکلی تشریفاتی به خود بگیرد.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟