توصیه ویسی به سازمان لیگ بعد از پیروزی نوروزی

مسابقات  •  جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸

توصیه ویسی به سازمان لیگ بعد از پیروزی نوروزی

ویسی اشتباه استراحت دادن به یکی از تیم ها درهفته پایانی سال گذشته تکرار شده و امسال باید با هدف تامین سلامت لیگ باید تعویق انجام و بازی بعدی شاهین با مس رفسنجان به هفته پایانی موکول شود.

 

عبدالله ویسی پنجشنبه شب پس از برد 2 بر صفر تیمش برابر قشقایی شیراز در جمع خبرنگاران افزود: این تیم از لحاظ فنی امروز یکی از بهترین بازی های خود را ارائه کرد و یک موقعیت گل خطرناک به قشقایی نداد.
وی بیان کرد: این در حالی است که قشقایی در هر بازی پنج موقعیت 100 درصد گل داشته و هفته گذشته نیز برابر حریف خود پیروز شده بود.
ویسی ادامه داد: تیم شاهین بوشهر برابر قشقایی مانند یک قهرمان ظاهر شد و در صورت لیگ برتری شدن و تنه به تنه شدن با بازیکنان لیگ برتری بدون شک توانمندی بیشتری از خود ارائه خواهند داد.
وی در ارتباط با دیدار تیمش برابر مس رفسنجان گفت: وقتی از سلامت فوتبال صحبت می شود باید به نحوی برنامه ریزی کرد که شاهین در هفته آخر با قرعه استراحت مواجه نباشد.
ویسی گفت: در صورت محقق نشدن این مهم به سلامت لیگ یک شک خواهم کرد و مسئولان سازمان لیگ باید همه تلاش خود را بکارگیرند تا شاهین درهفته پایانی بازی داشته باشد.
وی ادامه داد: اگر شاهین سه امتیاز و با تفاضل 10 گل نیز از حریفان پیش باشد بدون شک در هفته ماقبل بازی ها قادر به برگزاری جشن صعود نخواهد بود.
ویسی افزود: اشتباه استراحت دادن به یکی از تیم ها درهفته پایانی سال گذشته تکرار شده و امسال باید با هدف تامین سلامت لیگ باید تعویق انجام و بازی بعدی شاهین با مس رفسنجان به هفته پایانی موکول شود.
وی گفت: در غیر این صورت مانند بقیه کارهایی که در این شرایط مشابه رخ داده ما نیز قادر به انجام آن خواهیم بود و از این رو امیدواریم برای گذاشتن بازی برای شاهین در هفته پایانی اهتمام جدی صورت گیرد.
شاهین بوشهر در هفته سی و یکم بازی ها به مصاف مس رفسنجان می رود.
این تیم اکنون با 47 امتیاز در رده دوم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟