استقلال از سال پیش برای قهرمانی استارت زده بود

خبرهای سایت  •  یکشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۷

استقلال از سال پیش برای قهرمانی استارت زده بود

رییس هیات فوتبال در مراسم اهدا کاپ قهرمانی باشگاه استقلال بنه گز گفت :باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال بنه گز از سال پیش برای این قهرمانی تلاش کرد . امسال با دو چندان کردن این تلاش و حمایت تماشاگران و ... به این مهم دست یافت

 

روابط عمومی ؛ محمد نجفی  در مراسم اهدا جام قهرمانی باشگاه استقلال در سخنانی کوتاه گفت : باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال بنه گز از سال پیش برای این قهرمانی تلاش کرد . امسال با دو چندان کردن این تلاش و حمایت تماشاگران و ... به این مهم دست یافت . بدون اغراق دو برادر کرمی از همه زندگی، جان و مال خود هزینه کردند تا امروز این تیم و این روستا طعم قهرمانی را بچشد .به این دو برادر ، کادر فنی ، بازیکنان و همه مردم تنگستان این موفقیت را تبریک میگوییم . بنه گز رو باید مهد فوتبال استان دانست . چرا که در کنار این تیم کارگر بنه گز در رده جوانان قهرمان شد و باید یاد کنیم از پرسپولیس و شاهین باغ خلیفه . این نشان دهنده استعداد های این منطقه است و میطلبد که دستگاههای دولتی بیش از پیش از تیمهای این منطقه حمایت کنند .

نجفی افزود : این تیم باید در فصل اینده در کنار دیگر استان باید در مسابقات کشوری شرکت کند . باید از همین امروز به فکر آماده سازی مالی و تمرینی باشید . امید دارم با همت مسئولین منطقه و استان حضور قدرتمندی در کشور رقم بزنند .

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟