7 بوشهری در لیست انتخابی تیم ملی نونهالان

جوانان  •  چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷

7 بوشهری در لیست انتخابی  تیم ملی نونهالان

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: هفت بازیکن بوشهری به اردوی تیم ملی فوتبال نونهالان دعوت شدند.

 

محمد نجفی امروز در گفت‌وگو سایت این هیات اعلام کرد :  استان بوشهر دارای استعدادهای بسیار خوبی در عرصه ورزشی است و باید شرایط مناسبی برای ظهور و بروز این استعدادها فراهم شود.

وی با اشاره به دعوت هفت بازیکن بوشهری در لیست تیم ملی نونهالان کشور ، افزود: معین رضایی ، شاهین غلام زاده ، امیر رضا پاسالار ، محمد مهدی زیراهی فرد ، عرشیا شاهی ، امیر حسین مرادی و مهدی زارعی در بین دعوت‌شدگان هستند.

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: این افراد باید جهت حضور در اردوی انتخابی  روز جمعه 27 مهر ماه در شهر شیراز و مجموعه ورزشی صنایع الکترونیک خود را به مربیان  معرفی کنند و اردو تا  29 مهر ماه  ادامه خواهد داشت .

 

نجفی ادامه داد: این انتخاب‌های ملی نشان از دیده‌ شدن فوتبال پایه  بوشهر دارد که چشم‌انداز روشنی را برای آینده  فوتبال این استان رقم زده است .

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر در ورزش فوتبال دارای استعدادهای خوبی است و انشالله درآینده بنا داریم با توسعه امکانات زیرساختی و تصمیمات راهبردی و استعدادسنجی‌، زمینه شناسایی این استعدادها در فوتبال پایه  را در همچنان با دقت پیگیری نموده  تا در عرصه ملی بهتر ظاهر شویم.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟