صعود شاهین به رده سوم

مسابقات  •  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷

صعود شاهین به رده سوم

در ادامه هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف تیم اکسین البرز رفت که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شاهین به پایان رسید.

 


 روابط عمومی هیات فوتبال استان ؛شاهین شهرداری بوشهر از ساعت ۱۸ روز پنج شنبه  در ورزشگاه شهید بهشتی این شهر  به قضاوت محمدحسین ترابیان از تهران به مصاف تیم قدرتمند  اکسین البرز رفت.
 

 

ترکیب شاهین شهرداری بوشهر 

سجاد بیرانوند، مرتضی غلامعلی‌تبار، حسن نجفی، کمال‌الدین نیک‌خوی، سعید غلامعلی‌بیگی، علی گودرزی، میلاد شعبانلو، محسن فیاض‌بخش، حسین مالکی، میلاد صارمی و محمد محبی.

ترکیب اکسین

داوود نوشی‌صوفیانی، مرتضی اسدی، سید محسن حسینی، فرید محمدی‌زاده، مصطفی اکرامی، محمود شفیعی، مجتبی شیری، امین شجاعیان، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی.

 

گزارش بازی


تک گل دقیقه 34 میلاد صارمی باعث شدکه شاهین بوشهر این بازی 6 امتیازی را از رقیب سختکوش و قدرتمند خود ببرد و خود را به بالای جدول و به فاصله ی یک امتیازی  صدرنشین لیگ یک برساند. 

در بین دو نیمه از پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی توسط هیات فوتبال استان تقدیر به عمل امد .

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیز با اهدا لوحی از ریاست هیات فوتبال به دلیل فعالیت های ورزشی مثبت و همچنین حداکر تعامل با نیروی انتظامی تقدیر کرد .

شاهین بوشهر با این برد 12 امتیازی شد و به جایگاه سوم لیگ دسته یک فوتبال کشور رسید.
اکسین البرز نیز با این شکست 11 امتیازی باقیمانده و به رده پنجم جدول سقوط کرد.
شاهین  در هفته هشتم بازی ها با آلومینیوم اراک دیدار می کند و اکسین البرز نیز در این هفته به استراحت می پردازد.
 
در این بازی استقبال بسیار خوبی از سوی تماشاگران بعمد امد و با شور همیشگی تیم محبوب خود را تشویق میکردند. 

 

مصاحبه سرمربی شاهین شهرداری

 پس از پایان  بازی سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در کنفرانس خبری از زحمات تمام بازیکنان کادر فنی، هیات مدیره و خصوصا تماشاگران که امروز باعث شدند چنین بردی در مقابل تیم پرهزینه ی اکسین بدست بیاید تشکر و قدردانی نمود ،
محمود فکردی سپس در مورد بازی گفت که در این بازی بازیکنان با تمام وجود از جان مایه گذاشتند  تلاش خودشان را برای موقیت تیم در زمین پیاده کردند
وی عنوان کرد: این جنگندگی بازیکنان در کنار تشویق بی امان هواداران باعث شد تا در برابر اکسین به سه امتیاز شش امتیازی بسیار ارزشمند دست پیدا کنیم.
فکری یادآورشد: در ضد حمله ها شاهین می توانست شمار گل های خود را به 2 تا 3 گل برساند ولی با کم دقتی بازیکنان پس از به ثمر رسیدن گل ،موقعیت ها یکی پس از دیگری به هدر رفت.
 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟