انتخاب ۹ بازیکن استان بوشهر به تیم ملی زیر ۱۴ سال

جوانان  •  چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷

انتخاب ۹ بازیکن استان بوشهر به تیم ملی زیر ۱۴ سال

رییس هیات فوتبال استان گفت: ۹ بازیکن فوتبال پایه استان بوشهر به تیم ملی نونهالان زیر ۱۴ سال منطقه سه کشور انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال ، محمد نجفی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان این که آموزش بازیکنان مستعد پایه در استان بوشهر مورد توجه قرار دارد اظهار داشت: استان بوشهر کودکان، نوجوانان و جوانان دارای استعداد بالقوه‌ای در حوزه فوتبال است به گونه‌ای که نام استان بوشهر با داشتن بازیکنان به نام و شایسته در رشته فوتبال در تاریخ فوتبال کشورمان ثبت است.

رییس هیات فوتبال استان بوشهر با اشاره به این که هیات فوتبال این استان توجه ویژه‌ای به فوتبال پایه کرده گفت: فوتبال استان بوشهر مهد استعدادهای درخشانی است وبه فوتبال پایه توجه ویژه‌ای شده است.

محمد نجفی با بیان این که استان بوشهر به عنوان استان پیشرو در فوتبال پایه کشور است خاطرنشان کرد: با تلاش‌ها و برنامه‌ ریزی‌های انجام شده در حوزه‌های استعدادیابی و آموزش، استان بوشهر استان پیشرو در فوتبال پایه کشور معرفی شده است.

وی خاطرنشان کرد: از بدو مسئولیت توجه ویژه‌ای به فوتبال پایه در استان بوشهر شده است و این مهم از اولویت‌های این هیات محسوب می‌شود.

رییس هیات فوتبال استان بوشهر با بیان این که هم اکنون تعدادی 9 بازیکن فوتبال پایه استان بوشهر به تیم ملی نونهالان زیر 14 سال منطقه سه  کشور انتخاب شده تصریح کرد: امیر حسین اسلام‌ پور، رضا بحرانی‌نژاد، امیررضا پاسالار، محمد مهدی زیراهی‌فرد، عرشیا شاهی، حسین دهقانی، امیر حسین مرادی، معین رضایی  و شاهین غلام‌ زاده‌ فرد 9 بازیکن فوتبال پایه استان به تیم نونهالان زیر 14 سال  کشور معرفی شده است.

وی از حضور این بازیکنان بوشهری در تیم ملی زیر 14 سال منطقه سه کشور خبرداد و بیان کرد: تمرینات تیم ملی زیر 14 سال منطقه سه کشور  این هفته در شهر شیراز مجموعه ورزشی سبوی عشق مرکز پیاده برگزار می‌شود.

رییس هیات فوتبال استان بوشهر در پایان با بیان این که آینده فوتبال استان بوشهر با برنامه‌ریزی انجام شده درخشان است اظهار امیدواری کرد: استان بوشهر شاهد مهد استعداد در فوتبال پایه است واین بازیکنان خوش آتیه و خلاق در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟