تعهد باشگاه ایرانجوان در راستای پرداخت هزینهای عوامل اجرایی میزبانی مسابقات لیگ دسته دو

خبرهای سایت  •  یکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷

تعهد باشگاه ایرانجوان در راستای پرداخت هزینهای عوامل اجرایی میزبانی  مسابقات لیگ دسته دو

نشست هم اندیشی در جهت برگزاری هرچه بهتر دیدار های باشگاه ایرانجوان در محل هیات فوتبال استان برگزار گردید .

 
 
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان این نشست که بعد از ظهر روز  شنبه به ریاست محمد نجفی و در  محل هیات فوتبال استان برگزار شد . در این نشست محمد نجفی رییس هیات فوتبال ، پرویز عبدی پور مسئول کمیته مسابقات ، عطا وزیری نماینده تام الاختیار باشگاه ایرانجوان ، سر گرد ضرغامی نماینده نیروی انتظامی و دکتر باقری نماینده کمیته پزشکی مسابقات حضور داشتند . 
 
 
نجفی ضمن تشکر از همه دوستان حاضر در جلسه، همه حاضرین را  خدمت گذار ورزش خواند و  اظهار داشت همه ما در پرتو همدلی و انسجام و اتحاد در راستای رشد و توسعه فوتبال گام برمی داریم . با عنایت به مشکلات ایرانجوان در زمان حاضر باید همگی دلسورانه تلاش کنیم تا مشکلات این تیم  در زمینه های مختلف مالی و معنوی به حداقل برسد . رییس هیات فوتبال در این جلسه با اشاره به زمان تعیین شده برای باشگاه نامدار بوشهری در کمیته های تعیین وضعیت و کمیته انضباطی، مدیریت باشگاه و همه عواملی که به نحوی در این باشگاه مسئولیت دارند را در جهت رفع این معضل اساسی ظرف هفته جاری به همکاری فراخواند  تا ایرانجوان بتواند از بازیکنان جدید مد نظر کادر فنی به نحوه شایسته استفاده نمایند .
 
متولی فوتبال استان با اشاره به نقش مهم عوامل اجرایی در برگزاری مسابقات از جمله کادر پر تلاش و زحمتکش نیروی انتظامی ، کادر پزشکی و سایر عوامل مرتبط همه را به حرکتی جهادی در راستای کمک به تیم پرسابقه استان دعوت کرد و افزود با یکدلی و تلاش مضاعف به ایرانجوان کمک کنیم  تا انشالله خللی در برگزاری مسابقات اتی ایجاد نشود .
در ادامه عطا وزیری نماینده تام الاختیار ایرانجوان ضمن تشکر از اقای نجفی و عوامل هیات فوتبال  افزود :از جناب ضرغامی و باقری بابت همه سختی هایی که بابت ایرانجوان تحمل میکنند سپاسگذارم  . حرف و انتظارات دوستان منطقی و متین است و پاسخی بجز تایید و گفتن کلمه چشم ندارم . در 24 ساعت اینده این مشکل را حل می کنیم . ایرانجوان تنهای تنهای تنهاست و اگر کمک های شخص اقای نجفی نبود تا الان قید شرکت در مسابقات را زده بودیم .  ایشان در انتها با پذیرش تامین هزینه های مربوط به مسابقات اخیر الذکر متعهد شدند که تا پایان لیگ فصل پیش رو نسبت به تامین و پرداخت کلیه هزینه ها در وجه عومل اجرایی و نمایندگان حاضر در مسابقات قبل 24 ساعت قبل از هر بازی اقدام نمایند .
درپایان   باشگاه ایرانجوان مسئولیت حضور و یا عدم حضور عوامل اجرایی و مسابقات را با توجه به تعهدات مالی پذیرفت و کلیه موارد فوق الذکر  و دیگر صحبتهای حاضرین صورت جلسه شده و به امضای کلیه افراد حاضر  رسید .
 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟