برگزاری اولین کارگروه آموزشی پخش زنده اینترنتی مایکوجو در کردان کرج

گفتگو  •  پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

برگزاری اولین کارگروه آموزشی پخش زنده اینترنتی مایکوجو در کردان کرج

اولین دوره کارگروه آموزشی پخش زنده اینترنتی مایکوجو برگزار شد . علی احمدی پور نماینده هیات فوتبال استان در این دوره شرکت داشت .

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان ، اولین کارگروه آموزشی پخش زنده اینترنتی مایکوجو در کردان کرج و با حضور محمدرضا کشوری

دبیر سازمان لیگ، فریدون اصفهانیان و دکتر میرشاد ماجدی در مجموعه ایثار کرج آغاز شد.

 

 

تدریس این کارگاه آموزشی را فتاحی، تهرانی و کرامتی به عهده داشتند.

گفتنی است برای اولین بار در کشور   استان بوشهر با حمایت پیشگامی و نظر مثبت رییس هیات فوتبال توانست کلیه مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین‌کاپ که از تاریخ هفتم تا نهم بهمن ماه  سال گذشته با حضور تیم‌های ملی فوتبال ساحلی ایران، اسپانیا، اوکراین و آذربایجان در شهر بوشهر برگزار شد  ،از طریق سایت مایکوجو به صورت زنده پخش نماید که  مورد استقبال هم قرار گرفت.

 

مایکوجو کیست و چیست؟

مایکوجو نام شرکت اینترنتی و سایتی است که تمام فعالیت‌های اینترنتی کنفدراسیون فوتبال آسیا را تحت پوشش دارد و سعی می‌کند از امکانات و سیستم نهادهای نظارتی دنیای فناوری در راستای برقراری سیستم اینترنتی فعالیت‌های فوتبالی در وهله اول استفاده کند و سپس تمام ورزش‌ها را در آسیا پوشش داده و مسابقات و مراسم ویژه را از طریق سایت و به صورت اینترنتی به کاربران خود پخش کند.

این شرکت چند سالی است که راه‌اندازی شده و با کنفدراسیون فوتبال آسیا قرارداد همکاری بسته و در حال تنظیم طرحی برای پوشش اینترنتی کلیه مسابقات فوتبال در آسیاست. در صورت تصویب این طرح و قابل اجرا بودن آن، دیری نخواهد پایید که فدراسیون فوتبال ایران نیز مجبور خواهد شد تحت قرارداد این شرکت، حق پخش مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را به این شرکت واگذار کند. در آن صورت، صداوسیما هم مجبور خواهد بود طبق آیین‌نامه اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا از قوانین شرکت مایکوجو تبعیت کرده و نسبت به نوع پخش مسابقات تابع نظم این شرکت و شاید هم پرداخت هزینه‌های لازم شود.

 

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟