اسامی بازیکنان منتخب فستیوال مدارس فوتبال 97

جوانان  •  پنج شنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۷

اسامی بازیکنان منتخب فستیوال مدارس فوتبال 97

بازیکنان منتخب میبایست در اردو روز جمعه مورخ 97/06/02 شرکت نمایند.

 

به گزارش سایت رسمی هیأت فوتبال استان، اسامی منتخبین مدارس فوتبال استان را که توسط شبکه استعدادیابی کمیته جوانان برگزیده شده اند به شرح زیر اعلام می دارد.

بازیکنان منتخب میبایست ساعت 18/30 روز جمعه مورخ 97/06/02 در محل زمین چمن شماره 1 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر خود را به سراستعدادیاب رسمی فدراسیون آقای مسعود پالیزدان جهت انتخاب نهایی به فستیوال ملی معرفی نمایند. بدیهی است غیبت در این اردو انصراف از انتخاب تلقی خواهد شد.

1- مجتبی مینایی شهباز گناوه

2- علیرضا خلیفه مجتمع گاز پارس جنوبی

3- میکائیل حیدری شهباز خورموج

4- ابوالفضل پرهون شهباز خورموج

5- احمد رضا حیدری کوشا بوشهر

6- آرش احدی قائم بوشهر

7- رضا جنگجو اتحاد سعد آباد

8- امیر رضا قائدی امید گناوه

9- علی اصغر جمشیدی سپاهان عالیشهر

10- محمد مهدی حیدری سپاهان عالیشهر

11- محمود شیرویی کانون فجر خورموج

12- فضل الله مظفریان کیان بادوله

13- امیر محمد زاده آبی پوشان تنگ زرد

14- امیر حسین سالمی نیروگاه

15- محمد امین وحدانی ایرانجوان خورموج

16- محمد رضا تیموری ایرانجوان خورموج

17- امیر حسین رحیمی ایرانجوان کنگان

18- محمد مهدی رنجبر ایرانجوان کنگان

19- امیر محمد اسپویی فجرصبا بوشهر

20- متین ماهینی فجرصبا بوشهر

21- احمد رضا عابدی خلیج فارس پنبه ریز بوشهر

22- محمد رضا عالی آبادیان نخلستان هلیله بوشهر

23- امیر سام اسدی جوان جنوب بوشهر

24 - حسن اردوانی نام آوران بوشهر

25- کسری حیدری سپاهان بوشهر

26- ابوالفضل پاکدل آیندگان بوشهر

27- ابوالفضل مصیبی آیندگان بوشهر

28- ابوالفضل شهامت زاده جم بوشهر

29- یوسف جنه حسین ماهینی

30- احمد شهابی حسین ماهینی

31- حسین محمد رضایی پارس برازجان

32- رضا ابراهیمی شاهد دیلم

33- پارسا مشکین پارس خلیج فارس بوشهر

34- علی عباسی پارس خلیج فارس بوشهر

35-میلاد زارعی پارس جنوب جم

36- محمو مولائی پارس جنوبی جم

37-ابوالفضل کرمی منتخب جم

38- علیرضا احمدی ستارگان بوشهر

39- عرشیا نداف آزاد ستارگان بوشهر

40- جواد کرمی نام آوران بوشهر

41- نیما حاجب خلیج فارس دشتستان

42- امیر رضا باغبانی سپاهان بوشهر

43- مهدی کشتکار ساتراپ

44- دانیال احمدی آیندگان بوشهر

45- رضا عبیدی قائم بوشهر

46- عجم لطفی تلاش بوشهر

47- آرسام بیابانی کوشا بوشهر

48- امیر حسین گرامی سپاهان عالیشهر

49- محمد حسین عبیدی زاده منتخب کنگان

50- حسین بستان جوان جنوب بوشهر

51- امیر محمد دانایی فر پارس خلیج فارس بوشهر

52- محمد طاها منفرد پارس خلیج فارس بوشهر

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟