دستور العمل تکمیل فرم آماری مشخصات داوران استان + دانلود فرم

داوران  •  چهارشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱

دستور العمل تکمیل فرم آماری مشخصات داوران استان + دانلود فرم

 

دستور العمل تکمیل فرم
1. فرم آماری مشخصات داوران دنباله دار می باشد . بطور مثال داوری که در ردیف یک نوشته می شود تا پایان در ردیف اول اطلاعاتش قید شود و نفر دوم به همین منوال . (فرم آماری مربوط به داوران مرد و زن می باشد )
2. همانطوریکه در فرم مشخص است ظاهراً می بایست اطلاعات کلاس های 3 و ارتقاء 2 و یک و ملی در مورد یک فرد در فرم قید شود . در همین رابطه با آقای یعقوبی تماس حاصل شد و ایشان فرمودند در مورد هر داور صرفاً اطلاعات آخرین مدرک داوری آن قید نمایید و نیاز به مراحل قبل از آن ندارد .
3. به لحاظ اهمیت و محدود بودن زمان ، لازم است کلیه شهرستان ها در صورتی که کمیته داوران آن شهرستان آدرس ایمیل دارند سریعاً به کمیته داوران استان ارسال نمایند تا از این طریق فرم مربوطه به آن ها ارسال شود . ضمناً در صورتی که کمیته داوران فاقد ایمیل باشد می توانند آدرس ایمیل یکی از داوران آن شهرستان مورد استفاده قرار دهند .
4. در مورد ستون های آخر فرم ، میزان آشنایی به زبان انگلیسی و میزان آشنایی به کامپیوتر قید نموده ، که نیاز است به اطلاع شهرستان ها رسیده شود که ابتدا ملاک دارا بودن مدرک مربوطه می باشد و ذکر کلی گویی اکتفا نشود . توضیحاً اینکه در مورد میزان آشنایی آن ها مثلاً در امور کامپیوتر در کدام از هفت مهارت کامپیوتر آشنایی دارند و یا آشنایی به زبان انگلیسی در حد مکالمه است و یا در حد خواندن و نوشتن دارند و ... ذکر شود .
5. شهرستان ها این را بدانند به لحاظ ضرب العجل بودن تکمیل فرم هر 48 ساعت با شما تماس حاصل خواهد شد . بنابراین این کار در اولویت قرار داده در اسرع وقت به استان از طریق آدرس ایمیل  mail bushehrrefereecommitte@yahoo.com ارسال نمایید .

 


 

فایل ضمیمه:
http://boushehrfootball.ir/File_Download/form_davaran.xls

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟