جلسه هماهنگی پیش از فصل ;رده های پایه فوتسال با حضور نمایندگان تیم ها برگزار شد.

فوتسال  •  شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷

جلسه هماهنگی پیش از فصل ;رده های پایه فوتسال با حضور نمایندگان تیم ها برگزار شد.

جلسه هماهنگی و هم اندیشی مسابقات فوتسال رده های سنی پایه کشور به منظور تعیین تکلیف نمایندگان استان در کشور ، حل مشکل اسپانسری و انجام ‏امور مربوطه در محل هیات فوتبال استان بوشهر برگزار شد.‏

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان بوشهر ؛جلسه هماهنگی فصل جدید رقابت های لیگ های  کشوری پایه فوتسال  با حضور ریاست هیات فوتبال ، ریاست کمیته فوتسال  و سرپرستان و مدیران تیم های ماهان و بهمن برازجان و اسپانسر تیم بهمن  در دفتر هیات فوتبال  برگزار شد.

 

در این جلسه محمد نجفی با بیان اینکه به دنبال ارتقا سطح فوتسال پایه و به دنبال آن فوتسال در استان هستیم افزود .خواسته ما حضور پرقدرت نمایندگان استان در لیگ کشور است .باشگاه ماهان نماینده نوجوانان استان در لیگ یک کشور است و باشگاه بهمن در رده جوانان در لیگ مناطق شرکت خواهد کرد . در راستای ارتقا فوتسال به دنبال اخذ مجوز برای شرکت تیم پیکان دیر در رده بزرگسالان در لیگ دو کشور هستیم . در ادامه جلسه ضمن تقدیر از برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش مدیریت تیم های پایه فعالیت با برنامه در رده های پایه را دغدغه همیشگی خود در این سالها عنوان کرد

 

اقای سعیدی رییس کمیته فوتسال به بومی سازی و بازیکن سازی درون استان تاکید کرده و خواستار جذب بازیکنان لیگ برتری بومی استان که در استانهای دیگر مشغول به فعالیت هستند شد . وی افزود کار در رده های پایه بسیار سخت تر از کار در رده بزرگسالان است و شما کار بسیار دشوار اما شیرینی را پیش رو دارید.

 

 

سید محمد طاهر زاده با تشکر از حمایت های همیشگی هیات فوتبال از فوتسال پایه استان ، افزایش اشتیاق و تمایل حضور تیمها در عرصه مسابقات کشوری را حاصل زحمات و تلاش دلسوزانه ریاست محترم هیات فوتبال عنوان کرد و افزود : ان شاالله با تداوم حضور حضرتعالی در این مسئولیت خطیر شاهد شکوفایی هرچه بیشتر و بهتر فوتسال در استان بوشهر باشیم .

در این جلسه نماینده های هر دو تیم بهمن و ماهان ابتدا پیرامون برنامه ریزی های صورت گرفته برای تیم های نونهالان،نوجوانان ،جوانان و امید ارایه کرده  برای دقایقی گزارشی اجمالی از برنامه ریزی های صورت گرفته دادند. در ادامه خواستار خریدامتیازلیگ یک کشور در رده های پایه بودند که طی تماس ریس هیات با اقای کفاشیان موضوع مغایر با قانون و غیر قابل امکان توصیف شد . 

در پایان  نمایندگان تیمهای ماهان و بهمن به صورت کتبی و حضوری  اسپانسر های خود را معرفی نمودند .

 

 

لازم به ذکر است مسابقات دره های سنی فوتسال از16 مرداد ماه اغاز خواهد شد .تیم بهمن برازجان در رده های نونهالان و جوانان در لیگ مناطق نماینده استان است و همچنین ماهان دشتستان حاضر در لیگ دسته اول نوجوانان و لیگ مناطق جوانان است .

 

 

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟