پنج بازیکن بوشهری به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شدند

جوانان  •  پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

پنج بازیکن بوشهری به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شدند

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: پنج بازیکن بوشهری به اردوی تیم ملی فوتبال ب ساحلی ایران دعوت شدند.

 

محمد نجفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای استعدادهای بسیار خوبی در عرصه ورزشی است و باید شرایط مناسبی برای ظهور و بروز این استعدادها فراهم شود.

وی با اشاره به دعوت پنج  بازیکن بوشهری به اردوی تیم‌ ملی ب فوتبال ساحلی  ایران، افزود: امیرحسین امیدی، محمدرضا نیلاب ، واثق نظیری از تیم پارس‌جنوبی‌جم، مجتبی سرتلیان از تیم هلیله بوشهر، احمدرضا منصورزاده از تیم موج بندرگناوه در بین دعوت‌شدگان هستند.

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: این افراد باید جهت حضور در اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال ساحلی از روز یکشنبه ۳۰اردیبهشت ماه لغایت یکم خردادماه در مهمانسرای شهید رضایی‌مجد واقع در مرکز ملی فوتبال خود را به مربیان تیم ملی ب فوتبال ساحلی معرفی کنند .

وی اضافه کرد: در یک هفته اخیر لیست تیم ملی برای اردوی انتخابی و رده های پایه بانوان و آقایان اعلام شد که بوشهر در هر چهار لیست سهم بسزایی داشت.

نجفی ادامه داد: این انتخاب‌های ملی نشان از دیده‌شدن فوتبال بوشهر دارد که چشم‌انداز روشنی را برای فوتبال بوشهر رقم زده است .

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر در ورزش فوتبال دارای استعدادهای خوبی است و انشالله در سال آینده بنا داریم با توسعه امکانات زیرساختی و تصمیمات راهبردی و استعدادسنجی‌، زمینه شناسایی این افراد را در رده‌های سنی پایین ایجاد تا در عرصه ملی بهتر ظاهر شویم.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟