گزارش تصویری/ اختتامیه اولین فستیوال مدارس فوتبال جنوب استان بوشهر

جوانان  •  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

گزارش تصویری/ اختتامیه اولین فستیوال مدارس فوتبال جنوب استان بوشهر

مراسم اختتاميه اولين دوره ليگ فستيوال مدارس فوتبال جنوب استان بوشهر برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان ، مراسم اختتاميه با حضور تيم هايي از ٨ مدرسه فوتبال انرژي پارس جم، مجتمع گاز پارس جنوبي، پرديس جم، پيکان ريز، ايرانجوان کنگان، آيندگان دير، خليج فارس نخل تقي و شهرداري سيراف برگزار شد.

اين مراسم در روز چهارشنبه ٢٥ بهمن ماه ٩٦ ، ساعت ۱۹ با حضور فرماندار، معاون فرماندار، رییس اداره ورزش و جوانان و رییس هیات فوتبال جم در سالن شهيد خاتمي شهر جم برگزار شد.

اسامی استعدادهای برگزیده ی مسابقات :
رده ی سنی زیر ۸ سال

بهراد خوش نواز (پارس جنوبی جم)
رادمهر نیک بین  (پارس جنوبی جم)
امیرمحمد جهانی (پارس جنوبی جم)
دانیال مستمع  (پارس جنوبی جم)
سبحان حیدری  (پارس جنوبی جم)
طاها کرمی (مجتمع گاز پارس جم)
امیر علی تراب زاده ( پردیس جم)
علی رضا اعتمادی (پیکان ریز)
ابوالفضل محمدی (ایرانجوان کنگان)
متین نیک بخش (آیندگان دیر)
اسامه خیری (خلیج فارس نخل تقی)
یاشار حیدری (مجتمع گاز پارس جم)

رده ی سنی زیر ۱۰ سال

پارسا میرزا زاده (پردیس جم)
متین محمدی(پردیس جم)
محمدجواد آریانژاد(پارس جنوبی جم)
محمد امین کاظمی(پارس جنوبی جم)
رضا نیک بین(پارس جنوبی جم)
عبدالرحمان مجرد(خلیج فارس نخل تقی)
حمیدرضا رهبر(مجتمع گاز پارس جم)
عرشیا عابدی(ایران جوان کنگان)
علیرضا توزی(ایرانجوان کنگان)
علی احمدی(ایران جوان کنگان)
اسماعیل خواجه(شهرداری سیراف)
محمدمهدی مهدوی نیا(پیکان ریز)

رده ی سنی زیر ۱۱ سال

رضا وطن خواه
محمدامین رضایی
محمد حیاتی
امیرعلی خمیسی
میثم رکنی
امیرحسین رحیمی
علی علی خواه
عرشیا خانمرادی
ابوالفضل کرمی
متین بهادری
امیررضا مظفری
شهرام حیاوی
محمدرضا  پژمان منش

رده ی سنی زیر ۱۲ سال

صادق ابراهیمی (پارس جنوبی جم)
امیر رضا سعیدی  (پارس جنوبی جم)
امیر رضا عبدی   (پارس جنوبی جم)
یزدان روشن (پارس جنوبی جم)
سامان اکبری (پارس جنوبی جم)
طاها رحیمی (پارس جنوبی جم)
اسماعیل زارعی  (شهرداری سیراف)
علی اکبر بیدار (مجتمع گاز پارس جم)
ابوالفضل بهروز  (مجتمع گاز پارس جم)
پارسا یوسفی  (مجتمع گاز پارس جم)
امیر حسین رحیمی (ایران جوان کنگان)
احمد بهامی (مجتمع گاز پارس جم)
امین رنجبر (ایران جوان کنگان)
حسین حسین زاده (خلیج فارس نخل تقی)
امین مطهری  (خلیج فارس نخل تقی)
آرش علی رضا نژاد (مجتمع گاز پارس جم)

رده ی سنی زیر ۱۳ سال

ابوالفضل زاِیری(پارس جنوبی جم)
محمد کاظمی (پارس جنوبی جم)
امیر کاظمی (پارس جنوبی جم)
عیسی خلیلی (پارس جنوبی جم)
کورش اژدهاکش (پارس جنوبی جم)
محمد امین کشاورز(پارس جنوبی جم)
علی اصغر کاظمی(پارس جنوبی جم)
محمدامین موسوی(پارس جنوبی جم)
احسان محمدی(شهرداری سیراف)
محمد مهدی منفرد (شهرداری سیراف)
امیرحسین فرهنگ دوست (پردیس جم)
امیرحسین جابری  (پردیس جم)
سالم نام نژاد (خلیج فارس نخل تقی)
حسن عبدالله زاده (خلیج فارس نخل تقی)
معین ارحمی (خلیج فارس نخل تقی)

تصاویر :

 

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟