در حاشیه برگزاری فستیوال مدارس فوتبال جنوب استان بوشهر،

خبرهای سایت  •  شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

در حاشیه برگزاری فستیوال مدارس فوتبال جنوب استان بوشهر،

ساکت: نونهالان استان بوشهر درجام جهانی ۲۰۳۰ جزو تیم ملی بزرگسالان هستند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان ، دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به استعدادهای فوتبالیست‌های نونهال استان بوشهر گفت: این ورزشکاران با استعدادی که در رشته فوتبال دارند در جام جهانی ۲۰۳۰ جز تیم ملی بزرگسالان هستند.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال جم، محمدرضا ساکت در حاشیه برگزاری فستیوال مدارس فوتبال جنوب استان بوشهر با بیان این که تیم فوتبال پارس جنوبی جم به عنوان نماینده شایسته جنوب کشور در مسابقات لیگ برتر است اظهار داشت: این تیم با درخشش در این رقابت‌ها سبب افتخار مردم جنوب کشور است.

وی، با بیان این که نونهالان استان بوشهر آینده سازان تیم ملی فوتبال ایران هستند تصریح کرد: این افراد کسانی هستند که درجام جهانی ۲۰۳۰ جزء تیم ملی بزرگسالان هستند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال خطاب به نونهالان فوتبالیست بوشهری افزود: شما باید در جام جهانی ۲۰۱۶ درس‌ها و آموزه‌های موردنظر را فرا بگیرد تا بتوانید بازیکنان خوب برای استان، باشگاه‌های لیگ برتر و تیم ملی باشید.

وی، با قدردانی از هواداران تیم‌های فوتبال استان بوشهر به ویژه پارس جنوبی جم گفت: استان بوشهر دارای هواداران بسیار خوبی است که نشان از فرهنگ بالای مردم خونگرم استان بوشهر است.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟