سعیدفتاحی: تیم پارس جنوبی‌جم دنبال میزبانی در لیگ آسیا باشد

خبرهای سایت  •  شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

سعیدفتاحی: تیم پارس جنوبی‌جم دنبال میزبانی در لیگ آسیا باشد

مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر گفت: تیم پارس جنوبی‌جم با بهبود امکانات زیرساختی به دنبال میزبانی در لیگ آسیا باشد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان ، سعید فتاحی عصر دیروز در نشست با دبیرکل فدارسیون فوتبال و مسئولان شهرستان جم با اشاره به اینکه در شهرستان جم همدلی خوبی برای آماده شدن ورزشگاه تختی جم وجود دارداظهار داشت: در گرما و ماه رمضان امسال همه مسئولان جم پای کار بودند و از نزدیک زحمات این عزیزان را مشاهده کردم و همین همدلی سبب برگزاری مسابقات لیگ برتر در جم شد.

وی با بیان اینکه همکاری و همدلی مسئولان در توسعه زیرساخت‌های ورزشگاه تختی جم قابل تقدیر است تصریح کرد: تیم پارس جنوبی از پشتوانه خوبی در شهرستان جم برخوردار است که این مهم سبب توسعه و موفقیت این تیم می‌شود.وی در خصوص بهبود امکانات زیر ساختی در سطح شهرستان جم بیان کرد: امیدارم با بهرهبرداری از هتل جم و راه اندازی مجدد پروازهای فرودگاه توحید جم امکانات شهرستان افزایش یابد و در صورت کسب سهمیه آسیایی بتواند میزبان خوبی برای تیم ها در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

اسدی:شهرستان جم آمادگی برپایی اردوهای تیم ملی را در رده‌های مختلف سنی دارد

رییس هیئت فوتبال جم گفت: جم و مجموعه پارس جنوبی قابلیت برپایی اردوهای رده‌های مختلف تیم ملی را دارند و در صورت تایید فدراسیون فوتبال قطعا میزبان خوبی برای سرمایه‌های فوتبالی کشور است.

محمد اسدی عصر دیروز در نشست با دبیرکل سازمان فوتبال و مسئولان شهرستان جم با بیان اینکه برای آماده سازی ورزشگاه تختی جم عزم جدی در استان بوشهر شکل گرفت اظهار داشت: ورزشگاه تختی در لیگ برتر نسبت به زمان لیگ یک ۸۰ درصد تغییر کرده و اکنون یکی از بهترین ورزشگاه‌های کشور  است.

اسدی از آمادگی شهرستان جم برای برگزاری اردوهای تیم ملی در ردههای مختلف سنی خبر داد و افزود: جم و مجموعه پارس جنوبی قابلیت برپایی اردوی ردههای مختلف تیم ملی را دارند و در صورت تایید فدراسیون فوتبال قطعا میزبان خوبی برای سرمایههای فوتبالی کشور است.

وی بیان کرد: در شهرستان جم به صورت مدون و جدی به تیمهای پایه توجه میشود و اکنون چند تیم‌ پایه از جوانان بومی جم و استان بوشهر در لیگهای کشوری حضور دارند و نماینده شایستهای برای استان بوشهر هستند.

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟