ساحلی بازان ایران قهرمان پرشین کاپ شدند

خبرهای سایت  •  سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶

ساحلی بازان ایران قهرمان پرشین کاپ شدند

تیم ملی اوکراین موفق شد با شکست دادن تیم ملی آذربایجان به مقام سوم رقابت‌های پرشین کاپ بوشهر دست یابد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان ،

دوشنبه 9 / 11 / 96

بازی نخست : اوکراین 4 - 3 آذربایجان

روز پایانی دومین دوره مسابقات فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر با انجام بازی تیم‌های ملی آذربایجان و اوکراین پیگیری شد. در این دیدار که از ساعت ۱۶ آغاز شد، تیم ملی اوکراین موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ از سد تیم ملی آذربایجان بگذرد.

اوکراین که در دو بازی قبلی‌اش برابر تیم‌های ملی اسپانیا و ایران متحمل شکست شده بود، با پیروزی در این دیدار سه امتیازی شد و در رده سوم جدول این مسابقات قرار گرفت. تیم ملی آذربایجان نیز با شکست در هر سه بازی خود، بدون امتیاز و با قرار گرفتن در رده چهارم جدول مسابقات، ایران را ترک خواهد کرد.
 
بازی دوم :
ایران 4 - 2 اسپانیا
 
تیم های ملی فوتبال ساحلی ایران و اسپانیا در آخرین بازی دومین دوره مسابقات فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر به مصاف همدیگر رفتند. این بازی که از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (دوشنبه ۹ بهمن) آغاز شد در نهایت با نتیجه ۴-۲ به سود ایران به پایان رسید.
تیم ملی ایران با این پیروزی و با کسب ۹ امتیاز از ۳ بازی، توانست از عنوان قهرمانی سال گذشته خود دفاع کند. ایران در دو بازی قبلی خود تیم‌های آذربایجان و اوکراین را شکست داده بود.
اسپانیا نیز با دو پیروزی برابر آذربایجان و اوکراین و شکست مقابل ایران با ۶ امتیاز به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد. اوکراین با ۳ امتیاز و آذربایجان بدون امتیاز به ترتیب سوم و چهارم شدند.
گفتنی است، گراوند- استانداربوشهر و هیئت همراه جهت تماشای مسابقات فوتبال ساحلی پرشین کاپ در ورزشگاه حضور داشتند.

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟