برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال زیر 14 سال

جوانان  •  یکشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۶

برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال زیر 14 سال

سه نونهال بوشهری به اردوی تیم ملی زیر 14 سال دعوت شدند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان وبه نقل از تارنمای فدراسیون ،ردوی انتخابی تیم ملی فوتبال زیر 14 سال آقایان از 18 تا 24 بهمن ماه  در مرکز ملی فوتبال و در 3گروه برگزار می شود.

گروه اول: ازساعت14روزچهارشنبه18 تا ساعت 12 روزجمعه 20 بهمن
گروه دوم: ازساعت14روزجمعه20بهمن تا ساعت 12 روز یکشنبه 22بهمن
گروه سوم: ازساعت14روزیکشنبه22بهمن تا ساعت 12 روزسه شنبه 24بهمن
همراه داشتن کارت بیمه ورزشی، اصل گذرنامه،شناسنامه،کارت ملی و یک قطعه عکس 4*3 الزامی می باشد . در صورت همراه نداشتن کارت بیمه ، از اسکان بازیکن ممانعت بعمل می آید.
اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو به شرح زیر است:
  • (گروه اول)
بهنام تیموری ، ابوالفضل بچاری ، محمد امین چاشی، علیرضا گلی از خوزستان
رضا بابایی، مهرشاد اسماعیل زاده از مازندران
جواد دهقان، کوروش خاکسار،محمدصادق صالحی از اصفهان
محمد حسین میرزا نژاد، امیرعلی خسروی از ایلام
امید ابراهیم زاده ، علیرضا افخم ، امین ابراهیمی نسب از آذربایجان شرقی
معین رضایی، سید ابوالفضل امیرزاده از بوشهر
اسماعیل قلندذهی، محمد طه عبدی ، علیرضا صفائیان ازخراسان رضوی
افشین شهبخش، ابوالفضل پور امامی ازسیستان و بلوچستان
نادر بهرام پور، میکائیل رضائی از کرمان
آرین رخشنده از کردستان
امیرحسین آستانی از اردبیل
علی شجاع از خراسان شمالی
آریا صفوی، نیما نغمایی، عرشیا کریمی ، محمدرضا کوشکی،عرشیا بابایی از تهران
سبحان نادری ، علی اکبر رنجبری،امیر محمد هوشنگی از فارس
یاسین جعفری از گلستان
مهدی با انصاف،دانیال نیا رشید از گیلان
علی شجاع از خراسان شمالی
  • (گروه دوم)
حسین جمشیدی، امیرحسین جوانمرد، محمد نقوی، عرفان شایان از اصفهان
مرتضی جولان زاده،حمیدرضا شریفی، محمد عسگری،مانی وفایی از خوزستان
محمدرضا صمدی،عیسی باخزری،توحید محمدی،صالح آقایی از خراسان رضوی
مهدی بزرگی مقدم،امیر شاهپوری،حجت حدادی از سیستان و بلوچستان
رضا رستم آبادی،سبحان شاه محمودی از کرمان
میثاق خسروی از چهارمحال و بختیاری
امیرحسین قادریان از یزد
آریا صادقی از قزوین
امیررضا پاسالار از بوشهر
امیرحسین رهجو،علی حسینی،مهدی محمدی از فارس
ابوالفضل خردمند از اردبیل
سجاد خادمی، آریا حسینی فر، محمد مهدی محمدی، شایان ذوقی ازتهران
سید عباس رضوی زاده ، آران رشیدی ازکردستان
امیرحسین جان محمدی از مازندران
علیرضا کنکاش پور از گیلان
فاضل شادی ازآذربایجان شرقی
علیرضا صالحی ازهمدان
ابوالفضل عباسپورازگلستان
  • (گروه سوم)
سپهر انصاری ازخراسان جنوبی
عارف نوبخت ، محمد با انصاف از گیلان
ماهان کریمی ازچهارمحال و بختیاری
علیرضا کرمی، میلاد مرادی ازهمدان 
حمزه منصوری ،علی حمادی ، مهدی تونی زاده ، امیرحسین دوستی ، ایمان دانش از خوزستان
محمد امین نادری،رضا حیدری،علیرضا سعدی پور،علیرضا مکرم از فارس
سعید محمودی ، امیرحسین ثقفی ، علی وکیلی ، یادگار رستمی ، حسام اسکندری از تهران
محمد ساحلی زاده ازهرمزگان
آرمان دهقان ازکهکیلویه و بویر احمد
صادق درندی از یزد
امیررضا ایمانی از اردبیل
علی خالویی ازاصفهان
سهیل فکری،علی رضایی از آذربایجان شرقی
رئوف افراسیاب،علی قره سفلو از گلستان
مبین رمضانی،امید داربویه،محمد کیا میرشاهی از خراسان رضوی
علی اصغر قوام ازکرمان
عرفان حاوی از مازندران
محمد بلوچی ، اسحاق تقدیری ازسیستان و بلوچستان
علیرضا قباد زاده ازایلام

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟