همایش دانش افزایی مربیان در بوشهر برگزار شد

آموزش  •  پنج شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۶

همایش دانش افزایی مربیان در بوشهر برگزار شد

گزارش تصویری از کلاس دانش افزایی با همکاری محمد زائری

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان ، همایش دانش افزایی مربیان در بوشهر برگزار شد
اولین روز از همایش دانش افزایی مربیان فوتبال با حضور   مرتضی محصص ، مسعود معینی و میرشاد ماجدی در شهر بوشهر برگزار شد .
اولین روز از همایش دانش افزایی مربیان فوتبال با حضور اساتید فدارسیون فوتبال، فرماندار بوشهر ، رئیس هئیت فوتبال و مربیان استان بوشهر در سالن اداره بنادر و کشتیرانی از ساعت 9 صبح برگزار شد .
در این مراسم ابتدا مسعود پالیزدان رئیس کمیته آموزش هئیت فوتبال ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و استاتید امر ، از ارائه دستور العمل کمیته آموزش فدراسیون مبنی بر بازآموزی و دانش افزایی مربیان سخن گفت .
محمد نجفی رئیس هئیت فوتبال بوشهر دومین سخنران این همایش بود که گزارشی از پیشرفت فوتبال بوشهر طی سالیان اخیر ارائه داد و همه متخصصان امر را به همکاری و ارائه خدمات به این مجموعه دعوت کرد .
نجفی با بیان مشکلات موجود در فوتبال هم افزود : برخی باشگاه ها فوتبال ما گریبانگیر مشکلاتی اعم از مالی هستند که در تلاش رفع آن ها هستیم.
سپس جمشیدی فرماندار بوشهر نیز ضمن خوش آمدگویی و ابراز تشکر از عوامل فدراسیون فوتبال از بوشهر به عنوان میزبان این همایش اظهار داشت : بوشهر یک سابقه تاریخی در عرصه فوتبال داشته است که امثال طارمی ها و ماهینی ها نمونه ای بارز از این سوابق درخشان هستند .
وی با تأکید به ضرورت توجه به فوتبال پایه اظهار داشت : اگر در پایه قوی عمل کنیم مطمناً در این امر موفق خواهیم بود و تأکید ما روی استعدادیابی در این سنین است و همه باید در این راه کمک کنیم و فرمانداری این آمدگی را دارد که هر گونه همکاری را با مجموعه فوتبال انجام دهد .
میرشاد ماجد ماجدی رئیس کمیته استعداد یابی فدراسیون فوتبال نیز آخرین سخنران این همایش بود که از پیشرفت فوتبال در بوشهر ابراز خوشحالی کرد و از زحمات و تلاشهای محمد نجفی در راستای فوتبال پایه تشکر کرد و اظهار داشت : مجموعه هئیت فوتبال بوشهر در زمینه استعداد یابی در این رده به خوبی عمل نموده و بستر مناسبی را برای پیشرفت فوتبال فراهم نموده است .
وی گریزی نیز به فوتبال بانوان زد و ضمن تمجید از سرکار خانم خلیفه از وی به عنوان سنبل فوتبال بانوان یاد کرد و زحمات این مربی بانوان را قابل تقدیر دانست .

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟