مارکو‌ اوکتاویو؛بوشهر در رشد فوتبال ساحلی ایران بسیار تاثیرگذار است

فوتبال ساحلی  •  شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶

مارکو‌ اوکتاویو؛بوشهر در رشد فوتبال ساحلی ایران بسیار تاثیرگذار است

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ساحلی کشورمان تاکید دارد که سطح مسابقات پرشین کاپ با حضور تیم های اسپانیا، اوکراین و آذربایجان بسیار بالا خواهد بود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتببال استان وبه نقل از تارنمای فدراسیون فوتبال ، مارکو‌ اوکتاویو در ابتدا درخصوص شرایط بازیکنان گفت : همه ملی پوشان حاضر در اردو‌ در سطح فنی بسیار خوبی قرار دارند و در تلاشیم تا از اردوهای خود تا پیش از شروع مسابقات پرشین کاپ جهت پیشرفت هرچه بیشتر تیم، نهایت استفاده را ببریم.

وی‌ در پاسخ به این سوال که سطح کیفی تیم های اسپانیا ، اوکراین و‌ آذربایجان چگونه است ، تصریح کرد : بدون شک‌ حریفان ما در مسابقات پرشین کاپ همگی قابل احترام و قدرتمند هستند. در یک سال گذشته این فرصت را داشتم تا بازی تیم های اوکراین و‌ آذربایجان را مشاهده کنم. همچنین ماه گذشته در مسابقات باشگاهی موندیالیتو که در کشورم‌ برگزار شد، بازیهای تیم لوانته که ملی پوشان زیادی از تیم ملی اسپانیا در این‌ تیم‌ حضور دارند را از نزدیک دنبال کردم. بنابراین اطلاعات خوبی از این سه تیم‌ دارم و در اردوهایمان بهترین نکات را به بازیکنان انتقال می دهم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران افزود : از نظر من سطح مسابقات پرشین کاپ بسیار بالاست؛ چراکه تیم های اسپانیا و‌ اوکراین سابقه قهرمانی اروپا را دارند و تیم ملی آذربایجان نیز در سال های اخیر پیشرفت های بسیار خوبی داشته است. بدون شک وقتی لباس تیم ملی را بر تن می کنیم باید بدون توجه به سختی های پیش رو همه تلاشمان را به کار بگیریم. به خصوص که همه بازیکنان حاضر در این اردو نمی توانند در پرشین کاپ حضور داشته باشند و ما مجبور هستیم تا بازیکنانی که از نظر وضعیت جسمانی و‌ شرایط فنی هم اکنون در سطح خوبی قرار دارند را برای حضور‌ در این ‌رقابتها به تیم ملی دعوت کنیم. نباید فراموش کنیم که این سه تیم با تیم اصلی خود به ایران می آیند. ما هم با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان به زمین مسابقه می رویم و‌ البته این تورنمنت فرصت و شانس خوبی برای جوان های تیم خواهد بود.
اوکتاویو درخصوص شیوه انتخاب بازیکنان برای این رویداد بین المللی به میزبانی استان بوشهر‌ تاکید کرد : هدف اصلی ما نمایش قدرت واقعی ایران است و اینکه بازیکنی هجده ساله یا سی و پنج‌ساله‌ باشد در انتخاب هایمان تاثیری ندارد و همانطور که گفتم تنها وضعیت بدنی و فنی آنها تعیین کننده خواهد بود. البته از این مسابقات و‌‌ از تمام اردوها و‌ مسابقات دیگرمان برای کسب تجربه استفاده خواهیم کرد تا به دور از هرگونه شتابزدگی‌ ، نسل جدیدی از بازیکنان را بسازیم. 
وی‌ افزود :  بسیار خوشحال و مفتخرم که نسل جدیدی از بازیکنان را برای تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پرورش می دهم. دقیقا همان کاری که در سال ۲۰۰۸ انجام دادم و‌ حاصل آن‌ بازیکنان کنونی است. نسل آینده هم مانند علی میرشکاری، علی درویش ، سینا رحمتی، محمد معصومی‌زاده و محمد بهجتی و چند بازیکن دیگر ، بازیکنان بسیار مستعدی هستند که می توانند آینده بسیار درخشانی‌ را برای فوتبال ساحلی ایران رقم‌بزنند.
سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران‌ در پایان درخصوص برگزاری دومین دوره از رویداد بین المللی پرشین کاپ گفت : فضا و‌ اتمسفر موجود در شهر‌ بوشهر بسیار عالی است. مدت زمانی طولانی است که کمپ های تیم ملی در بوشهر برگزار می شود که به دلیل همین جو بسیار مثبتی بر تیم حاکم است. بوشهر‌ در رشد فوتبال ساحلی ایران بسیار تاثیرگذار است و اکنون یک ورزشگاه زیبا هم‌ دارد که از مردم بوشهر دعوت می کنم با حضور پرشور خود در زمان مسابقات پرشین کاپ باعث پیروزی های تیم‌ملی در هر بازی شوند.
 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟