اعلام آرای انضباطی فوتبال

انضباطی  •  شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶

اعلام آرای انضباطی فوتبال

تیم ایرانجوان بوشهر درلیگ دسته اول فوتبال و تیم پارس جنوبی بوشهر در لیگ برتر بانوان جریمه شدند

 
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، 
لیگ دسته اول آقایان:
*دیدار تیم های صبای قم و مس رفسنجان برگزار و از سوی وحید کریمی، فیزیوتراپ تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکن مقابل که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم مس رفسنجان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
*مسابقه دو تیم آلومینیوم اراک و مس کرمان در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم آلومینیوم اراک تخلفاتی مبنی بر فحاشی و پرتاب اشیا به تیم مقابل و داوری رخ داد. این تیم با توجه به سوابق قبلی باید 70 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
همچنین علیرضا دهشمند، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک نیز به دلیل ورود به رختکن داوران بعد از مسابقه  و فحاشی به مقامات رسمی و تهمت زدن به آنان، به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
* وحید کلهری، مربی تیم راه آهن  در دیدار برابر ملوان بندر انزلی به دلیل اعتراض به داور، اخراج شد. وی به توبیخ کتبی محروم شد.
*دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و اکسین البرز برگزار و از سوی علی لطیفی، سرمربی تیم اکسین البرز تخلفاتی بعد از اتمام مسابقه و رفتار زننده و توهین به داور بازی رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
* در مسابقه تیم های آینده سازان برق جدید شیراز و آلومینیوم اراک از سوی تماشاگران هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. کمیته انضباطی هر کدام از تیم ها را منفردا به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
*غلامرضا ناصری، تدارکات تیم مس رفسنجان به دلیل اعتراض مکرر به داور در دیدار برابر تیم ماشین سازی تبریز اخراج شد. وی باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
*تیم ایرانجوان بوشهر به دلیل فحاشی تماشاگران به تیم داوری در دیدار مقابل برق جدید فارس، باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
لیگ برتر فوتبال بانوان
* دیدار دو تیم پارس جنوبی و شهرداری سیرجان در حالی برگزار شد که از سوی لیلا معلم، بازیکن تیم پارس جنوبی بوشهر تخلفاتی مبنی بر اهانت به داوری رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 000/500 ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم پارس جنوبی به دلیل ترک زمین بازی که منجر به وقفه در برگزاری مسابقه شد، به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
تیم پارس جنوبی به خاطر داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کلیه آرای فوق قطعی است.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟