اعلام رای کمیته وضعیت بازیکنان

انضباطی  •  چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

اعلام رای کمیته وضعیت بازیکنان

کمیته وضعیت بازیکنان در مورد دعوی باشگاه های ایران جوان بوشهر و شاهین شهرداری بوشهر تصمیم گرفت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان وبه نقل از تارنمای  فدراسیون فوتبال ، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ، پس از بررسی مدارک و مستندات دعوی باشگاه های فرهنگی ورزشی   ایران جوان بوشهر و شاهین شهرداری بوشهر در خصوص قرارداد میلاد شعبانلو ، به شرح زیر اعلام رای کرد:
1-باتوجه به اینکه میلاد شعبانلو همزمان مبادرت به انعقاد قرارداد با دو باشگاه فوق نموده است ، به مدت 4 ماه از حضور در مسابقات ملی ، رسمی و باشگاهی محروم می باشد.
2-باشگاه فرهنگی ورزشی ایران جوان بوشهر که با اطلاع از قرارداد میلاد شعبانلو با شاهین شهرداری بوشهر مبادرت به انعقاد قرارداد با این بازیکن نموده است به مدت 2 دوره متوالی بعدی از انعقاد قرارداد محروم می باشد.
3-باشگاه فرهنگی ورزشی ایران جوان بوشهر و میلاد شعبانلو مشترکا محکوم به پرداخت مبلغ 950/000/000 ریال در حق باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین شهرداری بوشهر به عنوان غرامت شدند.
رای صادر شده در مهلت 7 روز پس از ابلاغ قابل ، تجدید نظر خواهی می باشد. 
ضمنا در صورتی که در مهلت 30 روز پس از ابلاغ رای ، باشگاه و بازیکن محکوم مبادرت به پرداخت مبلغ  فوق و کسب رضایت باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین شهرداری بوشهر نکرده باشد ، پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال می شود.

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟