نتایج هفته نخست لیگ دسته سوم فوتبال کشور97 / 96

مسابقات  •  سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶

نتایج هفته نخست لیگ دسته سوم فوتبال کشور97 / 96

برد پرسپولیس بنه گزو تساوی سپاهان خورموج در گروه چهارم+ جدول گروه 4

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان ، فصل جدید مسابقات مرحله نخست لیگ دسته سوم فوتبال کشورازروز گذشته دوشنبه 20 شهریور درقالب 5 گروه آغاز شد و امروز سه شنبه 21 / 6 / 96 نیز شاهد ادامه این مسابقات خواهیم بود. در زیرنتایج به دست آمده را مرور می کنیم:

 

گروه نخست :

استقلال نوین بجنورد 1 – 0 مقاوم فجر ایرانیان البرز

ابومسلم ثامن مشهد0 – 0صنعت مشهد

نگین شاهوار شاهرود 3 – 0 نسل ابومسلم مشهد(عدم صدور کارت)

کاوه شهرداری ورامین 1 – 1 داماش تهران

شهید مولایی قراخیل 3 – 0 ماهان تندیس تهران(عدم حضور)

شهدای ساری 3 – 0 صنعت ساری(عدم حضور)

 

گروه سوم

دالاهو کرمانشاه 7 – 0 آذر یورد شاهین دژ

بیمارستان پارس تهران 1 – 1 عقاب تهران

آرش ری 4 – 0 آذر کوثر(مبل محتشم) تبریز

عقاب تبریز3 –1مهدیه تبریز

شهرداری مریوان 0 – 0 آبیدر سنندج

پاس ساوه 0 – 2 ذوالفقار کاشان

 

گروه چهارم

سپاهان خورموج 0 – 0 سپاهان ایذه

نساجی بروجرد ؟ - ؟ مهرگان دره شهر ایلام (معوقه شد)

استقلال بنه گز 0 – 1 پرسپولیس بنه گز

استقلال رامشیر 0 – 0 استقلال رامهرمز

فرهنگ رامهرمز 6 – 0 شاهد پلدختر

پردیس خرم آباد 3 – 0 فولاد یاسوج(عدم حضور )

استراحت : پیام چغادک

 جدول گروه چهارم :

 

جدول لیگ دسته سه - گروه چهارم  
 ردیف نام تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز  
1 فرهنگ رامهرمز 1 1 0 0 6 0 6 3  
2 پردیس خرم آباد 1 1 0 0 3 0 3 3  
3 نساجی بروجرد 1 1 0 0 3 0 3 3  
4 پرسپولیس بنه گز 1 1 0 0 1 0 1 3  
5 استقلال رامشیر 1 0 1 0 0 0 0 1  
6 استقلال رامهرمز 1 0 1 0 0 0 0 1  
7 سپاهان خورموج 1 0 1 0 0 0 0 1  
8 سپاهان ایذه 1 0 1 0 0 0 0 1  
9 پیام چغادک 0 0 0 0 0 0 0 0  
10 استقلال بنه گز 1 0 0 1 0 1 -1 0  
11 مهرگان دره شهر ایلام 1 0 0 1 0 3 -3 0  
12 فولاد یاسوج 1 0 0 1 0 3 -3 0  
13 شاهد پلدختر 1 0 0 1 0 6 -6 0

 

گروه پنجم

شهید رضایی فیروز آباد 0 – 0 شهید باقری گویم

 

مسابقات امروز سه شنبه 21 شهریور در گروه های دوم و پنجم ادامه می یابد

  • گروه دوم

امید حسن آباد 2 – 1 آریا مینوی خرم دره

بهمن سبز البرز 0 – 2 پاس گیلان

صفاهان اصفهان 3 – 1 ساوالان یوردوم اردبیل

ساحل اورنگ چالوس 3 – 0 اتحاد ساری ( عدم حضور)

فولاد ویژن ماهان ؟ – ؟ شیرین فراز تهران

امید سهیل قم 1 – 2 مقاومت البرز

 

  • گروه پنجم

جهاد نصر سیرجان 0 – 0 شهرداری منوجان

خلیج فارس میناب 2 – 3 ستارگان بستانو بندرعباس

پیشگامان بیرجند 0  – 1 فولاد بردسیر

عقاب شیراز ؟ – ؟ سپیدان کیش

سنگ آهن بافق یزد ؟ – ؟ توسعه کیش

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟