شاهین بوشهر هدیه گل‌گهر را پس فرستاد؛ توقف شاهین در برابر کارون اروند

مسابقات  •  شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

شاهین بوشهر هدیه گل‌گهر را پس فرستاد؛ توقف شاهین در برابر کارون اروند

تیم شاهین شهرداری بوشهر با توجه به توقف گل‌گهر فرصت داشت با کسب سه امتیاز به صدر جدول لیگ آزادگان برسد که در نودمین دقیقه بازی با دریافت گل تساوی، هدیه گل‌گهر را پس فرستاد تا کماکان در رده دوم جدول باقی بماند.

 

 خبرگزاری هیات فوتبال استان ؛ در دیداری از هفته بیست و هشتم لیگ دسته اول کشور جام آزادگان، تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و کارون اروند خرمشهر در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر در برابر هم قرار گرفتند که تیم شاهین با تساوی یک بر یک در رده دوم جدول باقی ماند.

در این دیدار که با حضور بیش از سه هزار تماشاگر برگزار شد تیم شاهین از ابتدای مسابقه برای زدن گل بر روی دروازه حریف فشار آورد و در نیمه نخست حملات خطرناکی را تدارک دید که هیچ کدام به گل تبدیل نشد تا نیمه نخست این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل پایان یابد.

با آغاز نیمه دوم تیم شاهین حملات بیشتری را بر روی دروازه کارون تدارک دید و در چند نوبت تا آستانه فروپاشی دروازه مهمان پیش رفت که با تلاش مدافعان و دروازه‌بان کارون خرمشهر تا دقایق پایانی موفق به گشودن دروازه رقیب نشد.

 

در دقیقه هشتاد و با فشار تیم شاهین، کریم احمدی مدافع تیم کارون اروند خرمشهر دروازه تیم مهمان را گشود تا شاهین در آستانه صدرنشینی لیگ آزادگان قرار گیرد.

در حالی که تماشاگران در آستانه سال نو، صدرنشینی تیم محبوبشان را جشن می‌گرفتند در آخرین دقیقه مسابقه، تیم مهمان بر روی یک ضد حمله توسط احسان پیرهادی موفق به گشودن دروازه شاهین شد تا بهترین فرصت برای صدرنشینی شاهین از بین برود.

با این تساوی تیم شاهین با 44 امتیاز در فاصله یک امتیازی تیم گل‌گهر سیرجان در رده دوم قرار گرفت و تیم کارون خرمشهر نیز با 24 امتیاز یک رده صعود کرد و در رتبه سیزدهم جدول قرار گرفت.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟