مهدی تارتار: پارس جنوبی مظلوم‌ترین تیم تاریخ کشور است/ اگر داوران بگذارند ما می‌توانیم پیروز شویم

مسابقات  •  پنج شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۷

مهدی تارتار: پارس جنوبی مظلوم‌ترین تیم تاریخ کشور است/ اگر داوران بگذارند ما می‌توانیم پیروز شویم

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: درست است که بازی‌ها در ادامه سخت‌تر می‌شوند، اما اگر داوران بگذارند ما می‌توانیم پیروز شویم.

 

هیات فوتبال استان ؛ مهدی تارتار پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: بازی با توجه به شرایط زمین و بارندگی کاملاً فیزیکی بود و بیشتر توپ‌های دوم و سوم تعیین‌کننده بود.

وی گفت: بازی را خوب شروع کردیم و در 15 دقیقه ابتدایی سوار بر بازی شدیم، اما با توجه به لغزندگی و کیفیت بد زمین نتوانستیم به خوبی کار را ادامه دهیم. همان‌طور که دیروز گفتم تیم حریف هم از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی بود و همین باعث شده بود تا راه‌های هوایی برای ما بسته شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ادامه داد: جنگ اصلی بیشتر در وسط زمین بود که فکر می‌کنم به نفع ما رقم خورد و ما مسلط‌تر بودیم. فکر می‌کنم می‌توانستیم در این بازی برنده باشیم و دو سه موقعیت نصفه‌ و نیمه روی دروازه سایپا ایجاد کردیم. در هر حال فکر می‌کنم با توجه به شرایط زمین بچه‌ها خوب جنگیدند.

تارتار در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه همیشه فرزاد حاتمی در نیمه اول به میدان می‌آمد، اما در این بازی در نیمه دوم به تیم اضافه شد، گفت: فرزاد در روز گذشته نیز در ترکیب اولیه ما نبود، اما با توجه به بارندگی سعی کردیم بازی مستقیم  را در نیمه اول در دستور کار قرار دهیم تا به گل برسیم، اما به هر ترتیب موفق نبودیم. در نیمه دوم سعی کردیم از روی زمین به دروازه حریف نزدیک شویم که در این کار بد عمل نکردیم، اما همان‌طور که گفتم ساختار دفاعی حریف در این بازی بسیار خوب عمل کرد.

وی راجع به اینکه در هفته‌های اخیر بارها علیه پارس جنوبی اشتباه داوری صورت گرفته است، یادآور شد: در سه هفته گذشته به ضرر ما پنالتی گرفتند. البته پنالتی گرفته شده در این بازی را باید ببینم که آیا درست بوده یا خیر، اما در دو مورد قبلی به ناحق علیه ما پنالتی گرفته شد. تیم ما مظلوم‌ترین تیم تاریخ کشور است. در خانه خودمان به ضرر ما پنالتی می‌گیرند و همه صحنه‌های 50-50 را به نفع حریف می‌گیرند. تیم ما نه در کورس قهرمانی و نه سهمیه‌ آسیاست و نه در خطر سقوط. برای همین خیلی راحت ما را قربانی می‌کنند. آقایان داور ما برای این تیم شب و روز زندگی‌مان را گذاشته‌ایم. این کار ماست، اما یک سوت اشتباه سرنوشت‌مان را تغییر می‌دهد. آخر تا کی باید اینطور باشد؟! داوران دقت کنند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد: اگر پنالتی امروز هم به ناحق هم علیه ما گرفته شده باشد قطعاً از سه داور بازی‌های گذشته شکایت خواهیم کرد و این حق ماست. نمی‌خواهیم بیانیه بدهیم اما واقعاً مظلوم هستیم. آخر تا کی باید این‌طور باشد؟!

تارتار راجع به اینکه شما گفته بودید راجع به مسائل مالی سکوت کرده‌اید و آیا تا کی قرار است به این سکوت‌تان ادامه دهید، تصریح کرد: ما از همه نظر مظلوم هستیم. واقعاً دست دست کادر فنی، بازیکنان و هواداران را می‌بوسم چون با این مشکلات دارند کار می‌کنند. بازیکنان سرشان را جلوی توپ می‌گذارند. امیدوارم مسئولین استان این تیم را دریابند.

وی راجع به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به دشوار شدن بازی‌ها در هفته‌های آتی آیا پارس جنوبی می‌تواند امتیازات لازم را کسب و جایگاهش را در جدول حفظ کند، خاطرنشان کرد: درست است که بازی‌ها در ادامه سخت‌تر می‌شوند، اما اگر داوران بگذارند ما می‌توانیم پیروز شویم. هفته بعد باید در اصفهان با تیمی بازی کنیم که در کورس قهرمانی است اما ما گوشت قربانی هستیم. اگر داوران بگذارند تیمی نیستیم که به این راحتی در بازی‌ها شکست بخوریم.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟