تارتار: بازیکنان پارس جنوبی جم افتخار آفریدند

مسابقات  •  شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

تارتار: بازیکنان پارس جنوبی جم افتخار آفریدند

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: بازیکنان این تیم در دیدار با نساجی مازندران عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای گذاشتند و به تک تک آنها افتخار می کنم.

 

روابط عمومی ؛ مهدی تارتار شنبه شب پس از برد 3 بر 1 تیمش برابر نساجی مازندران در جمع خبرنگاران افزود: با حمایت هواداران و بازیکنان خوبی که پارس جنوبی جم در اختیار دارد می تواند در هر بازی سربلند از زمین خارج شود.
وی ادامه داد: بازی امروز برابر نساجی کامل فیزیکی بود که عمده دلیل آن نیز شرایط نانساعد زمین پس از بارندگی بود.
تارتار ادامه داد: در نیمه نخست بازی خوب نبودیم ولی در نیمه دوم با صحبت با بازیکنان و تعویض‌هایی که انجام شد توانستیم به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنیم.
وی افزود: هواداران پارس جنوبی جم نیز در این دیدار سنگ تمام گذاشته و بارش باران نیز مانع حمایت آنها از تیم محبوب شان نشد.
تارتار افزود: چنانچه داور پنالتی را اعلام نمی‌ کرد پارس جنوبی جممی توانست حتی به گل چهارم برسد ولی اعلام پنالتی روند بازی را تغییر داد.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در ارتباط با اعلام پنالتی برای تیم نساجی گفت: بازیکنان ما گفتند که در صحنه پنالتی هر 2 بازیکن قصد گرفتن توپ را داشتند و قصدی برای خطا وجود نداشته است.
وی یادآور شد: در این فصل و همچنین فصل قبل از ناحیه داوری ضرر کردیم و امیدواریم از حق تیم دفاع شود تا در بازی های خانگی از اشتباه های داوری ضربه نبینیم.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟