تساوی پارس با تعویض طلایی تارتار

مسابقات  •  چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

تساوی پارس  با تعویض طلایی تارتار

تیم پارس جنوبی در دیداری خارج از خانه با نفت مسجد سلیمان موفق به تساوی در لحطات پایانی شد .

 

روابط عمومی ؛ نفتی ها که از روی اشتباه مرگبار رحمان احمدی دروازه بان پارس جم توسط هیثم هاشمی جلو افتاده بودند و چیزی تا ثبت برد خانگی فاصله نداشتند، اما تارتار و شاگردانش که قصد تسلیم شدن نداشتند با تعویض طلائی تارتار و ورود فرزاد حاتمی موفق شدند در دقیقه  94 گل تساوی را به ثمر برسانند و از شکست خارج فرار کنند و تساوی شیرینی را مسجد سلیمان بدست آوردند.

 

شرح گل ها:

۱ ـ صفر (نفت مسجدسلیمان): خروج عجیب رحمان احمدی و حضور او در فاصله ۲۰ متری بیرون از محوطه جریمه، کار دست پارس داد. رحمان که قصد دفع توپ را داشت با دخالت و پرس محمد شادکام توپ را به حکیم نصاری سپرد که ضربه نصاری در پشت محوطه جریمه با شوت آرام و دقیق هاشمی در دقیقه ۶۰ به گل برتری میزبان تبدیل شد.

 

 ۱ ـ ۱ (پارس جنوبی): در حالی که همه در انتظار اتمام این دیدار حساس و پربرخورد بودند، فرزاد حاتمی در دقیقه چهارم وقت اضافی از اشتباه حبیب فرعباسی استفاده کرده و با اثرگذاری اندک سانتر زیبای علیاری را وارد دروازه نفت مسجدسلیمان کرد تا نیمکت پارس از شادی منفجر شود.

 

بهترین بازیکن: مجید علیاری با یک سانتر سرنوشت ساز در لحظات پایانی برد را از نفت مسجدسلیمان گرفت. این در حالی بود که تا پیش از گل موسی کولیبالی در قلب دفاعی نفتی ها عالی کار کرده و تمام سرها را زده بود.

اتفاق ویژه: اعلام ۸ دقیقه وقت تلف شده و انجام ۹ دقیقه مسابقه یکی از طولانی ترین بازی های لیگ برتر را رقم زد تا شاگردان مرزبان در حالی که فاصله ای تا پیروزی نداشتند، تنها به یک امتیاز رسیدند.

گلر سابقا ملی پوش جمی ها در دقایق پایانی دیدار دو تیم از ناحیه صورت و بینی به شدت دچار آسیب دیدگی شد.


دکتر امیرعباس لشگری، پزشک تیم پارس جنوبی جم در این باره گفت: در جریان دیدار آقای رحمان احمدی از ناحیه پیشانی، گونه و فک سمت راست دچار آسیب دیدگی شد. متاسفانه یکی از بازیکنان با استوک به صورت رحمان ضربه رد و به همین دلیل جراحت های زیادی در ناحیه پیشانی و گونه ایجاد شد که نیاز به اقدامات پزشکی بعدی دارد که قطعا باید هماهنگ شود تا با اعزام به بیمارستان، دوره درمانی ایشان آغاز شود.

بازی کیفیت بالایی نداشت و جای هواداران خالی بود

مهدی تارتار پس از کسب تساوی در دیدار تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت: در رابطه با بازی باید بگویم باتوجه به لغزندگی زمین  بخاطر بارندگی چند روز گذشته بازی خیلی کیفیت بالایی نداشت و دو تیم بازی فیزیکی را به نمایش گذاشتند؛ به نظرم تساوی می تواند یک نتیجه عادلانه باشد، هر دو تیم جنگیدند اما چون ما در دقایق آخر به گل رسیدیم خوشحالیم که نباختیم چون گل زدن به تیم هایی که یک ـ صفر جلو می افتند و خوب دفاع می کنند مثل نفت مسجدسلیمان خیلی سخت است.


این مربی درباره عدم حضور هواداران تیم در بازی امروز گفت: یک مساله ای را که باید به آن اشاره کنم این است که ما برای اولین بار هوادارانمان را در ورزشگاه نداشتیم و علتش را نمی دانم شاید به خاطر بارندگی نتوانستند به مسجدسلیمان سفر کنند و واقعا جای آنها خیلی خالی بود.

 

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟