اطلاعیه سازمان لیگ در مورد پخش مسابقات لیگ برتر در رسانه‌ها

فرهنگی  •  سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

اطلاعیه سازمان لیگ در مورد پخش مسابقات لیگ برتر در رسانه‌ها

سازمان لیگ فوتبال ایران اطلاعیه‌ای در خصوص رسانه‌های صوتی و تصویری ، سایت های خبری و منتشر کننده محتوی تولیدی، رسانه های برخط Online، در بستر اینترنت، اینترانت، OTT ، IPTV منتشر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی هیات فوتبال استان ، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

« بسمه تعالی »
به اطلاع کلیه رسانه های صوتی و تصویری ، سایت های خبری و منتشر کننده محتوی تولیدی، رسانه های برخط Online، در بستر اینترنت، اینترانت، OTT ، IPTV   می رساند:
هرگونه انتشار محتوی صوتی و تصویری از مسابقات لیگ برتر  شامل پخش زنده مسابقات، بازپخش مسابقات، هایلایت و خلاصه مسابقات، گل های مسابقات، بررسی داوری لیگ و هر نوع حواشی آن از رسانه دیداری و شنیداری و هم چنین سایت های اینترنتی  با توجه به در اختیار داشتن کلیه حقوق پخش فوتبال توسط موسسه لیگ برتر منوط به کسب اجازه از این سازمان بوده و صرفا انتشار عکس و متن خبر توسط سایت ها و خبرگزاری ها مجاز خواهد بود. از تمامی رسانه هایی که تمایل به پخش صوت و تصویر مسابقات را دارند درخواست می شود برای گرفتن مجوز با موسسه لیگ برتر تماس حاصل فرمایند. بدیهی است با سایت ها و تلویزیون های اینترنتی که نسبت به پخش این مسابقات و تصاویر و صوت آن اقدام کنند برابر قانون حقوق پخش محتوی صوتی و تصویری برخورد لازم صورت می گیرد.»

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟