تساوی پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان

مسابقات  •  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

تساوی پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان

از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور روز دوشنبه پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان به تساوی رضایت دادند.

 

روابط عمومی  ، در این دیدار که در استادیوم تختی شهر جم برگزار شد تیم های پارس جم و فولاد پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.
این دیدار گرچه گلی در بر نداشت ولی 2 نیمه متفاوت داشت که در نیمه نخست فولاد میهمان و در نیمه دوم پارس جم بیشتر بر توپ و زمین تسلط داشتند.
قضاوت این دیدار را سید حسین زرگر به همراه کمک های خود بابک داوری و جواد ملاح بر عهده داشت.
پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان با این تساوی به ترتیب 20 و 19 امتیازی شدند و رتبه های خود را در رده های ششم و هفتم جدول لیگ برتر فوتبال کشور حفظ کردند.
در هفته هفدهم رقابت ها فولاد خوزستان میزبان پرسپولیس است و پارس جنوبی جم نیز در دربی جنوبی ها به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود.

 

عملکرد فولاد برابر پارس جنوبی رضایت بخش بود

 افشین قطبی دوشنبه شب پس از تساوی صفر بر صفر تیمش برابر پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران افزود: همانطور که پیش‌بینی می شد برابر پارس جنوبی جم کار سختی داشتیم که عمده دلیل آن نیز روی فرم نیامدن بازیکنان پس از تعطیلی چند هفته ای لیگ بود.
وی بیان کرد: در این بازی زمین چمن ورزشگاه تختی جم نیز کیفیت مورد نیاز را نداشت زیرا توپ به سرعت در آن به گردش در نمی آید.
قطبی ادامه داد: این مشکل باعث شد تا 2 تیم در ارائه یک بازی زیبا موفق نباشند.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: با این وجود فولاد خوزستان در نیمه نخست سه موقعیت طلایی داشت که هیچکدام از آنها تبدیل به گل نشد.
قطبی اظهارداشت: برخلاف نیمه نخست فولاد در نیمه دوم نتوانست موقعیت های خطرناکی را روی دروازه پارس جنوبی ایجاد کند.
وی افزود: بازیکنان فولاد نتوانستند گل بزنند و در چند پاس ساده هم توپ را لو دادند که بیشتر به دلیل تجربه کم بازیکنان فولاد بود که نتوانستند تمرکز لازم را داشته باشند.
قطبی گفت: حفظ تمرکز یکی از بزرگترین مشکلات فوتبال ایران است که در بازی‌های ملی و لیگ برتر بخوبی این مهم مشهود است.
سرمربی تیم فولاد خوزستان اظهارداشت: کسب چهار امتیاز از 2 بازی دشوار بیرون از خانه بسیار ارزشمند است و ما نیز باید واقع‌نگر باشیم زیرا توان بردن همه حریفان را نداریم.
وی یادآورشد: با این حال کسب یک امتیاز بیرون از خانه ارزشمند است و باید از آن در پایان استفاده کنیم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان درخصوص اعتراض های خود به نحوه قضاوت حسین زرگر نیز گفت: شاید در این دیدار کنار زمین صحبت‌هایی بر حسب وظیفه خودم داشته باشم اما اکنون در نشست خبری بعد از بازی از داوران تشکر می‌کنم.

پارس جنوبی جم برابر فولاد شایسته پیروزی بود

 مهدی تارتار دوشنبه شب پس از تساوی صفر بر صفر تیمش برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران افزود: برای این بازی با آنالیز صورت گرفته از فولاد سعی در حمله به دروازه حریف ازجناح های حضور شهرام گودرزی و سعید محمدی داشتیم که با کم دقتی در زدن ضربه های آخر این مهم محقق نشد.
وی بیان کرد: با این حال فکر می‌کنم برای بازی نخست دور برگشت بازی های لیگ برتر بازی خوبی برابر فولاد ارائه کردیم.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ادامه داد: کیفیت بد زمین که براثر بارندگی 2 روز گذشته بود نیز در روند بازی 2 تیم تاثیرگذار بود.
وی افزود: در نیمه نخست روی ضربه های ایستگاهی دچار اشتباه شدیم ولی رحمان احمدی روی یکی از ضربه ها با عکس‌العمل خوب خود در چارچوب دوازه در جریان بازی نگه داشت.
تارتار گفت: فولاد تیم بزرگی است و در بازی آخرش نیز تراکتورسازی را در تبریز شکست داده بود.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: این بازی یکی 2 صحنه مشکوک به پنالتی داشت که اگر پنالتی بوده داور در حق ما اجحاف کرده است.
تارتار در ارتباط با وضعیت مصدومیت سیف‌ اللهی و ستاری نیز گفت: این 2 بازیکن در اردوی کیش آسیب دیدند که با ادامه روند درمان انتظار می رود از هفته آینده به تیم ملحق شوند.
تارتار در ارتباط با تیم ملی نیز گفت: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم زیرا خیلی از حرف‌ها را نمی توان زد.
وی ادامه داد: در این رابطه به تصمیم های فدراسیون فوتبال احترام می‌گذارم ولی با توجه به وجود بازیکنان با کیفیت باید نتیجه بهتری کسب می کردیم.
تارتار تاکید کرد: برنامه‌ریزی مهمترین فاکتوری است که در فوتبال باید مدنظر قرار گیرد و این مهم برای تیم ملی نیز باید محقق شود.
پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان با این تساوی به ترتیب 20 و 19 امتیازی شدند و رتبه های خود را در رده های ششم و هفتم جدول لیگ برتر فوتبال کشور حفظ کردند.
در هفته هفدهم رقابت ها فولاد خوزستان میزبان پرسپولیس است و پارس جنوبی جم نیز در دربی جنوبی ها به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟