اردوی تیم ملی ساحلی در بوشهر برگزارشد

فوتبال ساحلی  •  شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

اردوی تیم ملی ساحلی در بوشهر برگزارشد

رییس هیات فوتبال: حضور 9 بازیکن از پارس جنوبی بوشهر در اردوی تیم ملی نشان از قدرت استان در این رشته ورزشی است

 

روابط عمومی ؛ محمد نجفی با حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ضمن خوشامد گویی به بازیکنان و کادر فنی در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما بیان کرد :" تیم ملی فوتبال ساحلی کشور تیم بسیار خوب و شناخته شده ای در سطح جهان است و این رشته کم کم جایگاه خود را در افکار عمومی پیدا کرده است.

خوشحالیم که شاکله اصلی تیم را نفراتی از نماینده استان بوشهر تشکیل میدهند . سال آینده ما با دو تیم در سطح لیگ برتر کشور شرکت خواهیم کرد که این خود گواه کار اصولی و اهمیت و اقتدار فوتبال ساحلی در این استان است .

تیم ملی از یک کادر فنی باهوش برخوردار است و امیدواریم با حمایتهایی که از سوی فدارسیون صورت گرفته این تیم بتواند در مسابقات اسیایی تایلند با قهرمانی رهسپار مسابقات جهانی سال اینده شود. شاید از این طریق ناکامی هایی که تیم ملی فوتبال برزگسالان داشته را بتوانند با قهرمانی خود جبران کنند ."

اضافه شدن آرش کرمی و تمرین اعضا اکادمی فوتبال ساحلی گناوه

وی افزود : " این اردو دو نکته مهم هم برای استان داشته یکی اضافه شدن یکی دیگر از استعدادهای استان به نام آرش کرمی که با حضور ایشان تعداد نفرات تیم پارس جنوبی در اردوی ملی به 9 نفر رسید و دوم حضور یک روزه تیم آکادمی فوتبال ساحلی گناوه در تمرین تیم ملی و تمرین و بازی دوستانه در کنار ستارگان تیم ملی زیر نظر مربی تیم و موجب شد نظر جناب اکتاویو به چند تان از استعدادهای جوان این استان به صورت ویژه ای جلب شود ."

 

نجفی در پایان گفت : "بوشهر همواره در جهت میزبانی از تیمهای مختلف ملی  استقبال کرده و از همینجا از مدیریت محترم پارس جنوبی که در این امر ما رو یاری کردند تقدیر و تشکر میکنم ."

عکس نعمت امین نژاد