شاهین بدون محمود فکری هم مدعی

مسابقات  •  پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

شاهین بدون محمود فکری هم مدعی

در هفته بیست‌ویکم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم شاهین بوشهر توانست با یک گل فجر سپاسی را با شکست بدرقه کند.

 
 

روابط عمومی ، در هفته بیست‌ویکم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول جام آزادگان تیم شاهین شهرداری بوشهر عصر امروز میزبان تیم فجر سپاسی در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر بود.

تیم شاهین شهرداری بوشهر که بدون حضور محمود فکری سرمربی خود در این رقابت حضور یافت در همان دقایق اولیه حملات تهاجمی خود را آغاز کرد که در دقیقه 22 میلاد صارمی بازیکن خوش تکنیک شاهین بوشهر توانست دروازه حریف را باز کند.

پس از این گل دو تیم بر روی دروازه‌های هم حملاتی تدارک دیدند که نتیجه‌ای در بر نداشت و این بازی  یک  بر صفر به سود تیم شاهین شهرداری بوشهر به پایان رسید.

 

بازیکنان در برابر فجر شهید سپاسی همت کردند

محمود رضا بحرینی روز پنجشنبه پس از برد یک بر صفر تیمش برابر فجر شهید سپاسی در جمع خبرنگاران افزود: در این دیدار با بالا بردن روحیه بازیکنان شاهین تلاش کردیم تا در جریان بازی به مشکل برنخوردند.
وی اضافه کرد: تیم فجر سپاسی شیراز یکی از تیم های خوب در خط دفاعی است که با برخورداری از بازیکنان با تجربه بیشتر روی زمین بازی می کنند که این رویکرد گلزنی به آنها را دشوار می کند.
بحرینی در ارتباط با سرمربی شاهین بوشهر گفت: محمود فکری به دلایل مالی تیم را ترک کرده که برای وی آرزوی موفقیت می کنیم.
وی افزود: در این ارتباط امروز و فردا باشگاه شاهین بوشهر برای انتخاب سرمربی جدید نشست برگزار می کند.

 

فجر شیراز برابر شاهین مستحق شکست نبود

داوود مهابادی روز پنجشنبه پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر شاهین بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: شاهین بوشهر در نیمه نخست در یک ضد حمله موفق به گلزنی شد و با عملکرد خوب دروازه بان این تیم پنالتی تیم فجر نیز تبدیل به گل نشد.
وی بیان کرد: در نیمه دوم 40 دقیقه از بازی یک طرفه به سود تیم فجر بود که با کم دقتی بازیکنان موقعیت ها یکی پس از دیگری برای تیم فجر به هدر رفت.
مهابادی ادامه داد: فجر در این دیدار حداقل شایستگی داشت که بدون متحمل شدن شکست زمین بازی را ترک کند.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار گفت: داور در مجموع عملکرد خوبی داشت ولی در اعلام وقت اضافه باید زمانی بیشتری از چهار دقیقه اعلام کرد.
مهابادی در ارتباط با وضعیت تیم فجر گفت: این تیم بازیکنان شایسته ای دارد و انتظار داریم ظرف چند بازی آینده این تیم به جایگاه اصلی خود برسد.
وی اظهار داشت: این تیم همواره در سال های نه چندان دور حضوری موفق در لیگ برتر داشته و باید تلاش کنیم تا این تیم به جایگاه در خور خود دست یابد.

 

 

تیم شاهین شهرداری بوشهر با این پیروزی 33 امتیازی شد و در رده سوم و فجر سپاسی با 20 امتیاز در رده دهم لیگ دسته اول جام آزادگان قرار دارد.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟