ایرانجوان بوشهر برابر آوالان کامیاران پیروز شد

مسابقات  •  دوشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

ایرانجوان بوشهر برابر آوالان کامیاران پیروز شد

از هفته هجدهم لیگ دسته 2 فوتبال کشور روز دوشنبه ایرانجوان بوشهر برابر آوالان کامیاران پیروز شد.

 

ر این دیدار که در استادیوم شهید بهشتی بوشهر برگزار شد، ایرانجوان بوشهر با تکل گل حسین قدرتیان از روی نقطه پنالتی برابر آوالان کامیاران به برتری رسید.
پس از پایان این دیدار کیوان مارابی مربی و فرشاد کریمیان به عنوان بازیکن از تیم آوالان به دلیل اعتراض به داور با کارت قرمز مواجه شدند.
قضاوت این دیدار را مجتبی مختاری به همراه کمک های خود محمد رضا بیژنی، حامد مدحت و امیر حسین یزدانی بر عهده داشت.

 

سرمربی ایرانجوان بوشهر گفت: پیروزی این تیم برابر آوالان کامیاران برای بقای این تیم در لیگ دسته 2 فوتبال کشور امیدوار کننده است.

به گزارش ایرنا، حمید کللی فر روز دوشنبه پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر آوالان کامیاران درجمع خبرنگاران افزود: در این دیدار ایرانجوان به سه امتیاز حساس دست یافت که این مهم می تواند در آینده بقا ایرانجوان را در لیگ مسجل کند.
وی بیان کرد: آوالان به عنوان تیم چهارم جدول برای برد پا به این دیدار گذاشته بود که با همت و غیرت بازیکنان ایرانجوان موفق به کسب امتیاز نشد.
کللی فر ادامه داد: ایرانجوان در این دیدار موقعیت های زیادی داشت که در صورت موقعیت شناسی بازیکنان می شد با شمار گل بیشتری آوالان را شکست دهیم.
سرمربی ایرانجوان بوشهر گفت: هفت بازی باقیمانده ایرانجوان چهار بازی در خانه و با تیم های پایین جدولی است که این می تواند به بقا ایرانجوان در لیگ کمک کند.
وی افزود: ایرانجوان در بازی های باقیمانده و بویژه بازی های خانگی محکوم به برد است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.
کللی فر در ارتباط با نحوه قضاوت دارو این دیدار گفت: داوری این دیدار مشکل خاصی نداشت و با این وجود قضاوت وی باید توسط کارشناسان داوری مورد بررسی واقع شود.

 

 


ایرانجوان بوشهر با این پیروزی 10 امتیازی شد و در رده سیزدهم جدول لیگ دسته 2 فوتبال کشور باقی ماند.
آوالان کامیاران نیز با این شکست 27 امتیازی باقی ماند و به رده پنجم جدول رفت.
آوالان کامیاران در هفته نوزدهم رقابت ها با سردار بوکان دیدار می کند.
ایرانجوان بوشهر نیز در این هفته به استراحت می پردازد تا در هفته بیستم در دومین بازی خانگی برابر مس نوین کرمان صف آرایی کند.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟