پیروزی تراکتور مقابل پارس جنوبی

مسابقات  •  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

پیروزی تراکتور مقابل پارس جنوبی

تیم فوتبال تراکتورسازی با برتری برابر پارس جنوبی در هفته چهاردهم لیگ برتر، جای سرخپوشان تهرانی در رده سوم جدول را گرفت.

 

 

هیات فوتبال، در آخرین بازی باقی مانده از هفته چهاردهم لیگ برتر تیم تراکتورسازی در شهر جم مهمان پارس جنوبی بود که در پایان با شکست دادن میزبانش بار دیگر رده سوم جدول را در اختیار گرفت.

مهدی مهدی پور در دقیقه ۷۷ بازی تک گل شاگردان تقوی را به ثمر رساند تا تیم میهمان با پیروزی میدان را ترک کند.

تراکتورسازی با این پیروزی ۲۶ امتیازی شد و به رده سوم جدول بازگشت و جای پرسپولیس را گرفت تا شاگردان برانکو با دو بازی کمتر به رده چهارم سقوط کنند. پارس جنوبی جم با ۱۹ امتیاز در مکان ششم جدول قرار گرفت.

 
 مهدی تارتار عصر شنبه در نشست خبری مسابقه پارس جنوبی جم و تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: در این بازی ما مستحق باخت نبودیم و بازی را خوب شروع کردیم و آنها هم با توجه به اینکه تحربه بالایی داشتند ما را کنترل کردند ولی بازی بیشتر در اختیار ما بود.

وی با اشاره به گل دریافتی پارس جم در این مسابقه، ادامه داد: فرق دو تیم روی آن ضربه ایستگاهی بود و آنها خوش‌شانس بودند و به گل رسیدند. ما روی ضربه ایستگاهی استفاده نکردیم و متاسفانه نتوانستیم خوب بازی کنیم و امیدواریم هواداران ما را ببخشند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه داور اشتباه تاثیرگذار نداشت افزود: ناظمی از داوران جوان ما است و اشتباه تاثیرگذار نداشت و توپ‌های تاثیرگذار را به سود تراکتورسازی سوت می‌زد.

وی اضافه کرد: تراکتورسازی در آزادی هم تیم پرسپولیس را شکست داد ولی جلوی ما دست و پا بسته بودند و این نشان می‌دهد که ما خوب بودیم.

تارتار در مورد نقش مسائل و مشکلات مالی در شکست امروز این تیم گفت: مشکلات مالی باعث ضعف عملکرد بازیکنان ما نشده است ولی بی تاثیر هم نبوده است.

وی ادامه داد: ما در این بازی دنبال برد بودیم و مهاجم اضافه کردیم و روی اتفاق گل خوردیم و در حین بازی موقعیت چندانی به تیم حریف ندادیم و امروز مستحق باخت نبودیم. تراکتورسازی هم برای مساوی آمده بود ولی با تجربه‌ای که داشتند به سه امتیاز مسابقه رسیدند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: اگر مشکلات مالی تیم حل شود به فکر اردوی بین فصل هم هستیم و برای جذب بازیکنان جدید هم تلاش می‌کنیم ولی اولویت ما حفظ بازیکنان کنونی تیم است.

 
محمد تقوی عصر شنبه در پایان مسابقه پارس جنوبی جم و تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: در مسابقه امروز همه تلاش خود را برای پیروزی به کار گرفتیم و خشبختانه موفق به پیروزی شدیم.

وی در مورد عملکرد این تیم در مسابقه امروز بیان کرد: دنبال بهانه نیستیم ولی همه برنامه‌هایی که دیشب چیده بودیم به هم ریخت چون صبح متوجه شدیم که یکی از بازیکنان ما نمی‌تواند بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ادامه داد: همه بازیکنان ما نشان دادند که می‌شود هر تیمی را برد حتی تیمی که تاکنون در خانه شکست نخورده است. امروز نشان دادیم که می‌توانیم طلسم را بشکنیم.

وی خاطرنشان کرد: همه تمرکز ما این بود که مقابل تیم خوب پارس جنوبی بازی را کنترل کنیم. امروز سعی کردیم بازی را بدون توپ کنترل کنیم و به هرچه که می‌خواستیم رسیدیم.

تقوی در مورد مشکلات مالی تیم‌ها افزود: پول برد نمی‌آورد و پارس جنوبی تیم خوبی است و جو بسیار خوبی در ورزشگاه حاکم بود و تماشاگران به خوبی از تیمشان حمایت کردند.

وی ادامه داد: داور هیچ‌گاه بد نیست و ممکن است گاهی اعتراضاتی هم به داوری وجود داشته باشد ولی امروز از داوری مسابقه راضی بودم.

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟