هفته چهاردهم لیگ برتر استان / توقف وحدت پدیده در روز شکست استقلال بنه گز

مسابقات  •  پنج شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۷

هفته چهاردهم لیگ برتر استان / توقف وحدت پدیده در روز شکست  استقلال بنه گز

هفته چهاردهم لیگ برتر استان با توقف تیم صدرنشین ، شکست استقلال بنه گز و برد دراماتیک آبی پوشان تنگ زرد پیگیری شد .

 

هیات فوتبال ؛ وحدت پدیده بوشهر که با فاصله قابل توجهی خود را از دیگر مدعیان جدا کرده در بندر سیراف مقابل میزبان متوقف شد .

شاگردان مهدی قنبری علیرغم فرصت های گلزنی زیادی که در این دیدار خلق کردند نتوانستند به برتری دست پیدا کنند.

 

در دیگر بازی حساس این هفته آبی پوشان تنگ زرد دست به کاری بزرگی زدند و موفق شدند تیم مدعی پرسپولیس خورموج را در ورزشگاه تختی برازجان با حساب پرگل ۴ بر ۱ شکست دهند و به رتبه دوم جدول صعود کنند.

شاگردان مهدی طباطبایی در این دیدار با ارائه بازی کاملاً هجومی اجازه خودنمایی به حریف سرسخت خود ندادند تا به یک برد شش امتیازی شیرین دست یابند و نزدیکترین تعقیب کننده صدرنشین لیگ لقب بگیرند.

در سومین دیدار حساس این هفته در ورزشگاه شهدا شهر چغادک نتیجه عجیبی رقم خورد و تیم قعرنشین پیام موفق شد مهمان مدعی خود استقلال بنه گز را در دیداری پر گل و تماشایی با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهد تا شگفتی این هفته را رقم بزنند.

 

اما دیگر تیم شهر چغادک ک که حال و روز خوشی را دنبال سپری نمی کند در برازجان مهمان پرسپولیس نوین انتهای جدولی بود که در این دیدار حاضر نشد تا با نتیجه ۳ بر صفر بازنده شود .

پرسپولیس دیلم نماینده شمال استان در جم به یک برد ارزشمند دست یافت و با نتیجه ۲ بر ۱ جام جم را شکست داد تا با صعود به رده ششم چراغ خاموش خود را به جمع مدعیان قهرمانی برساند.

اما در آخرین دیدار این هفته که امروز چهارشنبه برگزار شد دو تیم سکان و سپاهان در دربی شهر بوشهر پس از نود دقیقه تلاش به تساوی بدون گل دست یافتند تا یک امتیاز هیچ سودی برای شاگردان مسیگر و نظرزاده نداشته باشد.

گزارش : محمد زایری

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟