برد تاریخی سیراف در جام حذفی + گزارش تصویری

مسابقات  •  شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷

برد تاریخی سیراف در جام حذفی + گزارش تصویری

تیم سیراف کنگان در مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با شکست دادن تیم خونه‌به‌خونه مازندران به مرحله یک هشتم این مسابقات راه یافت.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان  ، تیم سیراف کنگان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی کشور عصر امروز میزبان تیم خونه‌به‌خونه مازندران در ورزشگاه کنگان بود.

تیم سیراف کنگان در این بازی با ترکیب رضا روز بازار، جواد بلوچ، حسین ایزانلو، نصرالله رحیمی، محمد بهرامی بهروسی، محمد جواد صداقت، محمد زارعی، مسعود خیاط، عبدالرحیم بصیری، مصطفی نصاری و غلام عباس سماچی و تیم خونه به خونه مازندران با ترکیب رضا منصوری - میثم آقابابایی - میلاد احمدی - سعید کریمی - احسان پورشیخعلی - حسین رسولی - میلاد ابطحی - محمود مطلق زاده - حسین قنبری - رضا آقابابایی- علی اصغر شیردل وارد میدان شدند.

در این مسابقه تیم سیراف کنگان که برای پیروزی وارد میدان شده بود از همان دقایق اولیه بازی حملات متعددی روی دروازه حریف تدارک دید که در دقیقه  35 بازی غلامعباس سماچی توانست با  شوت سرکش خود دروازه تیم خونه به خونه بابل را باز کند.

نیمه نخست این بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم خونه به خونه برای جبران گل خورده و جلوگیری از حذف در این مسابقات خود را به آب و آتش زد ولی نتوانست گل خورده را جبران کند و این در حالی بود که تیم سیراف کنگان در دقیقه 80 این بازی  یک پنالتی از دست داد.

تیم سیراف کنگان که در لیگ برتر استان بوشهر قرار دارد برای دومین سال پیاپی در مسابقات جام حذفی توانمندی خود را به نمایش می‌گذارد.

تیم سیراف کنگان با این پیروزی به مرحله یک هشتم بازی‌های جام حذفی راه یافت و تیم خونه به خونه از دور این مسابقات کنار رفت.

احسان رحیمی پس از برد تیم سیراف کنگان در مرحله شانزدهم نهایی جام جذفی فوتبال کشور در برابر تیم خونه‌به‌خونه مازندران  با بیان اینکه تیم سیراف کنگان دارای بازیکنان جوان و مستعدی است، اظهار داشت: در این دیدار بازیکنان خلاقیت و توانمندی خود را به نمایش گذاشتند که از همه آنان قدردانی می‌شود.

وی با بیان اینکه تیم سیراف در این بازی خوش  درخشید، گفت: این تیم که خونه‌به‌خونه را مهار کرده بود توانست در نیمه نخست به گل برتری دست یابد و یک ضربه پنالتی هم که باید به گل تبدیل می‌شد از دست رفت.

سرمربی تیم سیراف کنگان با بیان اینکه با آنالیز تیم حریف تمرینات متعدی برای برگزاری این مسابقه انجام شده بود افزود: تیم سیراف کنگان با برنامه حملات و خط دفاعی را  تشکیل می‌داد.

 

عکس : زیارتی روابط عمومیهیات فوتبال  شهرستان کنگان