نشست هم اندیشی نمایندگان هیات فوتبال / رونمایی رسمی از سامانه الکترونیک ناظرین

مسابقات  •  جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷

نشست هم اندیشی نمایندگان هیات فوتبال / رونمایی رسمی از سامانه الکترونیک ناظرین

نشست هم اندیشی و هماهنگی نمایندگان (ناظرین) هیات فوتبال استان در امر برگزاری مسابقات فوتبال کلیه رده های سنی

 

با حضور محمد نجفی رییس هیات فوتبال ، پرویز عبدی پور رییس کمیته مسابقات و دیگر اعضای هیات فوتبال به رسم سالیان گذشته   نشست هم اندیشی و هماهنگی نمایندگان (ناظرین) هیات فوتبال استان در امر برگزاری مسابقات فوتبال کلیه رده های سنی  . در این جلسه پرویز عبدی پور ضمن تکرار موضوعات قبلی و تشریح دوباره وظایف نمایندگان اتفاقات و چالش های فصل قبل را بازگو نمود و و نمایندگان هر کدام پیشنهاداتی و راهکارهایی ارایه دادند . وی همچنین مهمترین موضوع  را وحدت رویه در اجرای کار  دانست و یکسان برگزار کردن بازی ها و اخذ تصمیمات درست و مطابق با قانون و هم رویه بودن  را اولویت امر عنوان نمود .

در این جلسه سامانه نمایندگان رونمایی  شد و در کلاس آموزش های لازم به نمایندگان ارایه گردید تا بعد از هر بازی نمایندگان به صورت الکترونیک  و بدون اتلاف زمان و بروکراسی اداری و کاغذ بازی های مرسوم در کمترین زمان ممکن گذارشات را ارسال نمایند .

محمد نجفی ضمن  تشریح برخی از عملکرد های هیات فوتبال در سال گذشته و تشکر از زحمات نمایندگان ، تشکر ویژه ای از کمیته مسابقات و مسول بخش IT آقای عارف توسلی داشت و پیاده سازی پایگاه ها  و سامانه های الکترونیک که توسط ایشان انجام شده را از افتخارات این هیات فوتبال دانست.  وی همچنین هیات فوتبال بوشهر را هم قدم با سیاست های  دولت الکترونیک و همراه با جهان الترونیک امروزی  در زمینه الترونیک سازی در کشور  پیش قدم دانست .

ایشان به بحث همدلی تاکید دوباره  کرد و مسئولیت سنگین ناظرین را برای عدم اجحاف به تیمها تاکید دوباره نمود و از انها خواست فارغ از هرگونه عرق همشهری و هم جناحی و رفاقت و ... خدا را ناظر عملکرد قراردداده و گزارشات را ببیشترین دقت ارسال نمایند تا گزارشات ارسالی اگر به جریمه ای منتج شد باعث ظلم به کسی نشود و قابل دفاع باشد .

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟