فهرست «مدارس فوتبال» مجاز شهرستان بوشهر اعلام شد

جوانان  •  شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

فهرست «مدارس فوتبال» مجاز  شهرستان بوشهر اعلام شد

با هدف کاهش تخلفات و آگاهی خانواده ها؛ هیات فوتبال استان بوشهر فهرست مدارس فوتبال مجوز دار و مجاز شهرستان بوشهر را در سال 1397اعلام کرد.

 

 پایگاه خبری هیات فوتبال استان بوشهر؛ محمد نجفی رییس هیات فوتبال اعلام کرد: "باتوجه به آغاز فعالیت مدارس فوتبال در شهرستان بوشهر شاهد افزایش درخواست ها برای حضور در کلاس های آموزشی فوتبال از طریق باشگاه های دارای مجوز هستیم.

بدین منظور و بر اساس آیین نامه تدوین شده در فدراسیون فوتبال در جهت نظارت کافی و لازم بر امور کلی مدارس فوتبال شهرستان و استان  و با هدف جلوگیری از تخلف و سوء استفاده های احتمالی برخی افراد و باشگاههای  فاقد مجوز و  سودجو ؛ مدارس دارای مجوز  و صلاحیت شهرستان بوشهر  جهت تنویر افکار عمومی و شهروندان و اولیا فوتبال آموزان علاقمند به این رشته مفرح اسامی  به شرح جدول ذیل اعلام میدارد. .

 مدارس فوتبال قانونی با طی مراحل اداری مجاز به فعالیت در بخش آموزش هستند و هرگونه مراکزی که نام شان در این فهرست نیامده است غیرمجاز تلقی شده و قادر به خدمات دهی نمی باشند.

رییس  هیات فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: خانواده ها می توانند هرگونه شکایات و انتقادات خود از عملکرد مدارس فوتبال ذکر شده و موارد مرتبط با فعالیت دیگر مدارس غیرمجاز را به  کمیته جوانان و استعداد یابی هیات فوتبال بوشهر اطلاع دهند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس ضوابط جدید فعالیت مدارس فوتبال به شکل غیر مجاز و بدون مجوز علاوه بر تخلف جرم نیز محسوب شده و از طریق دستگاه انتظامی و حراستی ورزش استان و بازرسین هیات فوتبال مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

فجر

14

 ستارگان*

1

نخلستان هلیله

15

پارس خلیج فارس*

2

سپاهان بوشهر

16

فولاد*

3

پرسپولیس

17

آیندگان*

4

جلالی ثابت

18

نیروگاه*

5

کوشا

19

خلیج فارس پنبه ریز

6

حسین ماهینی

20

ژرمنسیکا

7

نام آوران

21

جوان جنوب

8

پاس

22

سپاهان عالیشهر

9

سکان

23

استقلال عالیشهر

10

تلاش

24

سهند عالیشهر

11

قائم

25

جم

12

 

 

 مقاومت

13

* این مدارس دارای درجه یک می باشند .

 

 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟