مراسم اختتامیه کلاس داوری درجه سه و دو +گزارش تصویری

داوران  •  دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷

مراسم اختتامیه کلاس داوری درجه سه و دو +گزارش تصویری

مراسم اختتامیه کلاس پنج روزه داوری درجه دو و سه با حضور رییس هیات فوتبال بوشهر ،نایب رییس بانوان، رییس کمیته داوران بعد از ظهر شنبه دوازدهم خرداد ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد برگزار شد.

 

 پایگاه خبری هیات فوتبال استان بوشهر؛یک دوره کلاس آموزش داوری درجه ۲ و ۳ در شهر بوشهر بمدت پنج روز  و در شصت ساعت بصورت فشرده برگزار گردید که عصر روز شنبه دوازدهم خرداد مراسم اختتامیه ی  این دوره آموزشی با حضور رییس هیات فوتبال این استان ومسئولان کمیته داوران و کمیته بانوان در هیات  انجام شد .
 

 در این مراسم که پس از پایان امتحانات کتبی شرکت کنندگان برگزار گردید در ابتدا بانو فخر السادات هاشمی بعنوان مدیر دوره درجه 3  ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و شرکت کنندگان در مراسم ،گزارشی از دوره آموزشی که برگزار گردیده بود را بطور خلاصه به اطلاع حضار در سالن رساند.


پس از آن دو استاد و پیشکسوت داوری این استان عبدالرسول استاد زاده که سابقه داوری در لیگ برتر را نیز داشته و جزو مدرسین داوری فدراسیون میباشد   ضمن خوش آمد گویی به حضار  در سالن و شرکت کنندگان بصراحت اعلام نمود که این دوره یکی از بهترین دورهای آموزشی چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی بود .
 استاد زاده همچنین یادآور شد که این دوره افرادی را خواهید دید که در سطح بین الملی حضور پیدا میکنند.

 

 حسین غلامی مدرس رسمی فدراسیون فوتبال به داوران جوان متذکر شدند حق خود را بگیرید چون حق داور گرفتنیست اما از راه صحیح و درست نه از راه غلط و نادرست.


در این مراسم تعدادی از شرکت کنندان به نمایندگی از آقایون و بانوان جهت تشکر و قدردانی از دست اندرکاران و مدرسان  این دوره و شخص محمد نجفی پشت تریبون رفتند و ابراز رضایت کامل از امکانات و این دوره آموزشی داشتند.

 


 محمد نجفی نیز دیگر سخنگوی این مراسم بود که در ابتدا برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی آرزوی موفقیت کرد.و سپس در مورد این دوره  از کلاس آموزش داوری نکات ارزنده و مفید و پند آموزی را خدمت حضار  بیان فرمود:"   با تکیه بر  صداقت و عدالت و قانون میخواهیم جزو اولینها در فوتبال و خصوصا داوری در ایران  باشیم و این امر حاصل و محقق  نمیشود جز با همدلی ارکان هیات فوتبال و تمامی همکاران من در هیات فوتبال و استان.شما تمامی داوران جوانی که در آینده جز داوران خوب این مملکت میشوید و قرار است سوت بزنید بایستی خود را جای آن باشگاه و آن بازیکن قرار دهید تا بتوانید قصاوت عادلانه ای داشته باشید.  از کمیته داوران و مدرسین این دوره و  داوران لیگ برتری  میثم زاهدی فرد و آقای شعرانی کمال تشکر را دارم که بدون چشم داشت مالی با جان و دل این دوره را برگزار کردند. "

 

در پایان مراسم به تمام دانش آموختگان کلاس داوری این  دوره ، گواهی شرکت در دوره آموزش وکتاب تاریخچه فوتبال بوشهر اهدا شد .

لازم به ذکر میباشد که این دوره با حضور 26 شرکت کننده در داوری درجه سه و 23 نفر در داوری درجه دو با شرکت کنندگانی از استانهای بوشهر ، هزمزگان ، خوزستان وچهار محال بختیاری برگزار گردید.