فهرست جدید تیم ملی امید :دو بوشهری در لیست کرانچار

مسابقات  •  چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۷

فهرست جدید تیم ملی امید :دو بوشهری در لیست کرانچار

اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال امید از ۱۲ لغایت ۲۴ خردادماه در دو گروه و در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می شود.

 

اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال امید از ۱۲ لغایت ۲۴ خردادماه در مرکز ملی فوتبال ایران در دو گروه برگزار می شود.

* گروه اول
 ورود: روز شنبه ۱۲ خردادماه ساعت ۱۷ – مرکز ملی فوتبال ایران
خروج : روز پنجشنه ۱۷ خرداد ساعت ۱۲
اسامی بازیکنان دعوت شده گروه اول به شرح زیر است:
استان تهران: حمیدرضا طاهرخانی – پرسپولیس، احمد بهاروند – پرسپولیس، امیرحسین جعفریان – پرسپولیس، محسن سفید چقایی – عقاب تهران، طاها شریعتی – سایپا، امیرحسین بیات – نفت تهران، امیرحسین یحیی زاده – نفت تهران، نیما داغستانی- نفت تهران، ایمان عباس زاده – مقاومت امید، امیرحسین کارگر – استقلال، حسین حیدری – استقلال، علی بلاشی – دلوار افزار، مهدی فیض آبادی – پیکان، امیرحسین حسین زاده – مقاومت تهران
استان خوزستان: وحید نامداری – استقلال خوزستان، رضا جبیره – نفت آبادان، محمدرضا غبیشاوی – نفت آبادان، حسین ساکی  – نفت آبادان، حسن پورحمیدی – استقلال خوزستان
استان اصفهان، سعید کریمی لیشتر – ذوب آهن، مهدی رحیمی – سپاهان
استان خراسان رضوی: سینا زامهران – مشکی پوشان
استان آذربایجان شرقی: نیما مختاری – گسترش فولاد، محمد مسلمی پور – تراکتورسازی، محمدرضا آزادی – تراکتورسازی، مهدی محمدیان، تراکتورسازی
استان کرمان: علیرضا آرتا – مس کرمان
استان گیلان: امیرمحمد جعفری – ملوان بندرانزلی
استان فارس: محمدرضا احمدی
رضا کرملا چعب
*گروه دوم
 ورود: روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۷ – مرکز ملی فوتبال ایران
خروج: روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۲
اسامی بازیکنان دعوت شده گروه دوم به شرح زیر است:
استان تهران: محمد سلطانی مهر – سایپا، رضا جعفری – سایپا، علی شجاعی – سایپا، حسین نخود کار- سایپا ،الهیار صیاد منش – ساپیا، امید نورافکن  – استقلال، مهدی قایدی–  استقلال، ابوالفضل رزاق پور – پیکان ،امیر روستایی – پیکان ، محمد خدابنده لو-  پیکان، شهاب عادلی – نفت تهران، احمد رضا احمد وند – مقاومت تهران، شاهین عباسیان – پرسپولیس ،محمد امین اسدی – پرسپولیس
استان خوزستان: عارف آقاسی – فولاد خوزستان، مجتبی نجاریان – فولاد خوزستان، یونس دلفی -استقلال خوزستان
استان اصفهان: مهران درخشان مهر – ذوب آهن ، نیما طاهری – ذوب آهن، عارف غلامی – سپاهان ،رضا دهقانی – سپاهان
استان خراسان رضوی: مهدی مهدیخانی – پدیده ، محمد آقاجانپورپدیده
استان آذربایجان شرقی: علی طاهران -تراکتور سازی، محمد خرم الحسینی – گسترش فولاد
استان کرمان: امیر حسین امیر طاهری – مس کرمان
استان گیلان: نیما میرزازاد – ملوان بندر انزلی
رضا شکاری
استان مرکزی: آرش قادری – آلومینیوم اراک
استان بوشهر: محمد محبی –شاهین  شهرداری بوشهر
 
 
 
 

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟