بازتاب سفر مدیران فوتبال ایران در سایت سازمان لیگ ایتالیا

خبرهای سایت  •  شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

بازتاب سفر مدیران فوتبال ایران در سایت سازمان لیگ ایتالیا

سفر مدیران فوتبال ایران در سایت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ایتالیا بازتاب مناسبی داشت

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان وبه نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ، سایت سازمان لیگ ایتالیا مطلب زیر را در مورد سفر مدیران فوتبال ایران به این کشور منتشر کرده است. باتوجه به قرارداد همکاری مشترک امضا شده فی مابین فدراسیون فوتبال ایتالیا و فدراسیون فوتبال ایران  برخی نمایندگان لیگ فوتبال ایران به ریاست آقای حیدر بهاروند و باشگاه های ایرانی جلسه ای در محل فدراسیون فوتبال ایتالیا با آقای میشل اووا ( Michele Uva ) ، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایتالیا و نایب رییس یوفا برگزار کردند .
در این سال ها دو فدراسیون تبادل تجربیات زیادی فی مابین یک دیگر داشتند و برای ۵ بار تیم های ملی رده های سنی مختلف کشور  با یک دیگر دیدارهای دوستانه برگزار نمودند و تیم ملی ایران اردوی آمادگی خود در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را در کمپ تیم ملی ایتالیا برگزار کرد . 
باتوجه به جلسه امروز مسائلی مرتبط با سازماندهی مسابقات لیگ ایتالیا و هم چنین ساختار باشگاه های ایتالیایی بررسی گردید . بعد از درگذشت ناگوار بازیکن فیورنتینا و تیم ملی ایتالیا آقای داوید آستوری ( Davide Astori  ) که به گفته دبیرکل فدراسیون فوتبال ایتالیا روز بسیار ناگواری برای ما رقم زد و نه تنها یک بازیکن بلکه یک دوست را از دست دادیم ، ایشان اهمیت همکاری دو فدراسیون را تاکید نمود و گفت : ما بسیار نزدیک به یک دیگر می باشیم و نکات مشترک زیادی فی مابین خود داریم و مطمئن هستم که به همکاری با یک دیگر در رابطه با توسعه فوتبال در کشورهای مان کمک می نماییم . 
من خود شخصا به تهران برای امضای قرارداد همکاری مشترک سفر نمودم و از ساختار مدرن و ورزشی شما تشکر می نمایم . برای ما این گونه روابط بسیار مهم می باشد و به نظر من یک سرمایه گذاری می باشد . بسیار خرسند و مفتخر می باشیم که قادر به ارتقا و تقویت این همکاری های مشترک از طریق تبادل تجربیات و برنامه ریزی مسابقات دوستانه بین دو کشور در بخش بانوان و آقایان باشیم . 
بعد از حضور در در استادیوم المپیک رم و تماشای مسابقه لیگ بین تیم های لاتزیو و یوونتوس ، گروه ایرانی بازدیدی از کمپ تیم ملی ایتالیا داشتند . و سپس از امکانات تمرینی و باشگاه های اینترمیلان و آث میلان بازدید نمودند و در نهایت در سازمان لیگ فوتبال ایتالیا در شهر میلان حضور بهم رساندند . 
ریاست سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام نمود : از میهمان نوازی بسیار خوب شما کمال تشکر را دارم ، این جلسه برای ما بسیار مهم بود برای این که می خواهیم روابط همکاری های خود را با ایتالیا گسترش دهیم .

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟