دعوت رییس هیات فوتبال استان از جامعه ورزش برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

فرهنگی  •  شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

دعوت رییس هیات فوتبال استان از جامعه ورزش برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

محمد نجفی از جامعه فوتبال و آحاد ملت شریف استان بوشهر برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت بعمل آورد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان ؛به مناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، روابط عمومی هیات فوتبال اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر کرد: "انقلاب اسلامی کشورمان نتیجه و ثمره خون پاک بهترین فرزندان این ملت در راه رسیدن به اسلام ناب محمدی (ص) است. انقلابی که با معماری بنیان گذار انقلاب، نماد مبارزه با ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار برای جهانیان شد.

 ملت شریف و سربلند ایران همواره در سی و نه سالی که از عمر پر فروغ انقلاب اسلامی می‌گذرد با حضور درعرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، پایبندی آگاهانه خویش به آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و ارزش های انقلاب اسلامی را نشان داده‌اند.

بر همین اساس و در ادامه این راه که وظیفه دینی ، ملی وآزادگی هر ایرانی است، در آستانه سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، هیات فوتبال  استان  همراه با آحاد جامعه ورزش به خصوص خانواده بزرگ وسرافراز فوتبال  و با دعوت از همه مردم عزیز ایران اسلامی به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن تاکید بر حفظ و حراست از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامی، با افتخار در کنار سایر اقشار ملت در راهپیمایی روز یک شنبه 22 بهمن ماه شرکت خواهد کرد".

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟